Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sírástól miért érzem úgy...

Sírástól miért érzem úgy mintha arcüreggyulladásom lenne?

Figyelt kérdés
Pontosítok mert ez így elég hülyén hangzik. Amikor elalvás előtt legalább pár órával előtte sírtam és utána úgy alszom el, hajnalban 3 és 4 óra között gyakran felébredek arra, hogy fáj a fejem és az arcom a szemem pedig bedagadt. A bedagadt szemek érthetőek a sírástól és a fejfájás is, DE miért fáj annyira az arcom tőle hogy felébredjek erre éjszaka és mindig kb. Ugyanakkor? Konkrétan olyan érzés mintha arcüreggyulladásom lenne mert hozzáérek és fáj az egész terület az orrom körül az arcomon. Ilyenkor nem tudok már vissza aludni, és muszáj bevennem fájdalomcsillapítót úgy fáj az arcom. Utána amint hat a gyógyszer már alszom is, reggelre pedig elmúlik ez és csak a szemem marad bedagadva. Mitől tapasztalhatom ezt az ,,egyéjszakás arcüreggyulladást" és mit jelenthet ez?

2021. júl. 23. 22:55
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem befeszülnek az arcizmok és annak az érzete.
2021. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tippelek, hogy sírás miatt megtelik váladékkal (főleg, ha nem fújod az orrod közben, csak szipogsz). Nem gyullad be meg semmi, csak megtelik, és idő kell neki amíg kiürül. (Ami síráskor lehet nem/nehezebben ment a megduzzadt nyálkahártya miatt.)
2021. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!