Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bppv utáni bizonytalanság?

Bppv utáni bizonytalanság?

Figyelt kérdés
Bppv-m van 3 honapja. A forgás 2 hét alatt elmúlt, de a nyomott vagyok, húz a fejem kb minden nap megvan azòta és a napokra gyengén igaz, de egy napra visszajött a vertigo is. A háziorvosnal voltam o megnezte a szemem mozgasat ahogy kovettem az ujjat es meg mindig latott nystagmust.. szerintem ezert nem tudok fokuszalni dolgokra mert nysatgmusom van meg mindig. Lehet ezt valahogy kezelni? Egyensuly tornat csinalom, de hat itt tartok.. el vagyok keseredve, 29 eves vagyok. Elmulik ez az imbolygas valaha? Hogyan lehet ezen segiteni?

2021. júl. 25. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, remélem, azóta javult az állapotod. Nekem nagyon régóta van bppv-m, ha nem durva, akkor is nagyon sokszor van eza bizonytalan, imbolygó érzés, de változó mértékben. Kerülöm az alkoholt, hajlongós tornákat (jóga, pilates...), és próbálok háton aludni. Ill. Epley-manővert csinálni megelőzés céljából is.

A stressz nagyon sokat tud rontani az állapotomon, úh. igyekszem nem stresszelni😁

Próbálok együttélni vele. Neked hogy alakul?

2022. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!