Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronás vagyok? Vagy szívprobl...

Koronás vagyok? Vagy szívproblémám van vagy bebeszélem?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta a mellkasomban nyomó szorító égető érzést érzek ami néha át terjed a nyakamba is. Légszomjam is van és nehéz kicsit levegőt vennem!! Érdemes vele foglalkoznom vagy engedjem el?


18/F



2021. júl. 25. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ugye tudod hogy ez a pánik tünete ? és hogy alégző izmokat tudatosan is tudod kontrolállni akár negatív akár pozitiv irányba , és hogy a gyomor összehúzódása igen fájdalmas lehet? Gondolom stresszelsz és agyalsz valamin.
2021. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igenis foglalkozz vele tanuld meg elengedni magad
2021. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már egy egész napja tart ez a dolog, akkor szerintem kérdezz rá telefonon az orvosi ügyeletnél, hogy mitévő légy. Elég valószínű, hogy tényleg csak a stressz, de ne egy laikus tanácsa alapján akard ezt eldönteni.
2021. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap este óta a mellkasomban nyomó szorító égető érzést érzek ami néha át terjed a nyakamba is. Légszomjam is van és nehéz kicsit levegőt vennem!!"

Nos, ezesetben MOST hívd fel az ügyeletet, és ott is mondd el a panaszaidat.

Akármi is okozza, ez már nem a leszarom kategória.

2021. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!