Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 éve száraz köhögésem van,...

4 éve száraz köhögésem van, voltam már egy csomó vizsgálaton, először néma reflux ra nyanakodtak, szedtem savlekotot attól sem javult?

Figyelt kérdés
28 eves ferfi vagyok nem cigizem soha nem is cigiztem, nem fogyasztók alkoholt, esetleg asztma lehet? Viszont nem érzek tünetet? Volt mar valaki igy?
2021. júl. 29. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
És négy év alatt senkinek nem sikerült elküldenie egy légzésfunkcióra?
2021. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam
2021. júl. 29. 23:35
 3/8 Senior Séf ***** válasza:
31%
Autoimmun folyamat. Sajnos az akadémikus orvoslás információkésés miatt nem vizsgálódik ebben az irányban.
2021. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De a szakácsok rohadtul értenek ehhez is...
2021. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Autoimmun betegségnek van egy csomó tünete, nekem semi nincs csak száraz köhögés!
2021. júl. 30. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyébként valami antihisztamint pl. Lendin próbálnék ki inhalációs szteroiddal pl budesonid kombinálva. Általában be szokott jönni.
2021. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
Nem, kedves 4-es. Nem a szakácsok értenek hozzá, hanem akik lévén 40 éve érintettek a témában, az évtizedek alatt megunták nézegetni a dokik tanácstalanul széttárt karját, és maguk jártak utána a kérdéseiknek. A dokik információkésében szenvednek. A British Medical Journal szerint egy-egy új ismeretnek 17 évre van szüksége, hogy bekerüljön az orvosi protokollba. Én 2015-ös felfedezésekből merítem az információt, tehát még kb 12 évig kell majd várnod, hogy a dokiktól is halld.
2021. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
K.rva unalmas vagy utolsó. Akkor parancsolj gyógyítsd meg a kérdezőt. Rohadt egyszerű odaböfögni annyit, hogy autoimmun folyamat...
2021. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!