Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koponyám hátsó részén dudor....

Koponyám hátsó részén dudor. Mi lehet ez? SOS

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy a koponyám/fejem hátsó részén, fül magasságban egy kemény, cseresznyeméretű dudor van. Eddig biztosan nem volt ott. Nem érzem mozgékonynak, rendes csont kemény. Tapintásra kb. 1 cm-t türemkedik ki. Ahogy tapogattam, piszkáltam minimális fájdalmat érzek most ott. Nem emlékszem, hogy beütöttem volna a fejemet, nem is hiszem, hogy ez történt.

Szimplán feküdtem, laptopoztam, a fejem viszont nem volt letéve a párnára, végig felemelve volt és most, mikor alváshoz készülődtem vettem észre. Utána is olvasgattam, de semmi érdemlegeset nem találtam. Nagyon megijedtem, nem tudom mi lehet, ha holnapra nem múlik el tudom, hogy el kell menjek orvoshoz. De jelenleg nem hiszem, hogy el fogok tudni aludni. :D


Esetleg valakinek van valami sejtése, hogy mi lehet?



2021. júl. 30. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Látatlanban nehéz ilyen kijelentéseket tenni, de szerintem amiről te beszélsz az a koponyacsonton egy normális dudor, mindenkinek van. Azért mondod, hogy fáj mert pánikolsz és nyomkodod a fejbőröd. Egyedül élsz? Ha nem, akkor keresd meg ezt a pontot a lakótársaidon.


[link]

2021. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a dudor mindenkinek ott van, nem tudom eddig higy nem tűnt fel.

A tarkó inak végződésénél, középen.

2021. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó? Nekem már volt begyulladva a fülem mögött, illetve a tarkómon is, kb. ahová te belőtted.
2021. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!