Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi a körmömön?

Ez mi a körmömön?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! Latjatok hogy igy a fehér rész nagyon belenyulik a koromagyba. De ez mitol van? Ugye azt mar nem.birom levagni es eleg rondan nezbigy ki.

Ez mitol van? Mit tudok vele kezdeni?



2021. aug. 3. 06:23
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van pl a masik kisujjam is ilyen.

2021. aug. 3. 06:25
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


De ez is. Gombara gyanakodtam , de utana neztem es az egyaltalan nem ilyen. Teljesen ugyan olyan szinu mint a kormom.

2021. aug. 3. 06:28
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Elvált a köröm a körömágytól, ezért ilyen színű, levegő került a köröm alá. Teljesen normális
2021. aug. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezt te tényleg megkérdezed??
2021. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen. De ezzel mit tudok csinalni hogy eltűjön?
2021. aug. 3. 07:43
 6/8 Kecskeember ***** válasza:
55%
Szerezz be egy férjt
2021. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Max majd lenő, de ha újra el fog válni, akkor elválik. Amint mondtam, ez teljesen természetes.
2021. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen. Hol jobb, hol rosszabb. Engem is zavar, de nem tudok mit tenni vele.

Dokit kérdeztem. Azt mondta esetleg A vitamint (meg még valami másikat ami körmökre jó...) megpróbálhatom.

Nem segített.

2021. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!