Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Örökre covidos maradok???...

Örökre covidos maradok??? Tonkre ment az eletem ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Sajnos voltam akkora elmebeteg hogy a családom hatására nem oltsttam még be magam és elkaptam 2 hete a covidot( tudom tudom mar rég megbántam) és sajnos nagyon beteg voltam az elmúlt 2 hétben , de korhazba nem kerültem mert olyan rosszul nem voltam végül ( laz hanyas hasmenés köhögés felso légúti gyulladas folytonos alvás kiutes szaglas ízlés vesztes kb minden alap volt) ma van a 14. napom es meg mindig kohogok, estenkent rosszul erzem magam ( hoemelkedes) ízt alig szagot egyáltalán nem erzek…. Párom ugyanakkor kapta el es teljesen jól van mar. Epp szedek antibiotikumot vitaminok minden, de nem ertem mikor gyogyulok mar meg, azt írjak az oldalon 14 nap a betegseg lefutása 😢van akinek ugyanígy elhúzódott ?! Tudom hogy faradekonysag köhögés maradhat még később de a betegseg mégis meddig marad?!

Rettegek mi lesz ha nem múlik el, illatokat sem fogok soha érezni mar, teljesen tonkre mentem idegileg is ezalatt, nyugtatót szedek is mar emiatt….


24N



2021. aug. 3. 23:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy 14 nap... El ne hidd! Én 10 napig voltam lázas, 3.5 hétig feküdtem ágyban!

38 éves nő vagyok, a betegség előtt egészséges voltam.

A fertőzés után hónapokig köhögtem még, és iszonyatosan lassan erősödtem fel.

Decemberben voltam beteg, január-februárban még alig bírtam sétálni!!


Ha meggyógyulsz, tüdőgyógyászati és kardiológiai kivizsgálásra menj el, valamint vérvételre!

Hozzám hematológust akartak hívni a covid-ambulancián, olyan volt a vérképem... (nem fektettek be).

2021. aug. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szedd a vitaminokat, felírt gyógyszereket, igyál sok folyadékot, és légy TÜRELMES!!!
2021. aug. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Lakótársam 3 ho után jött rendbe úgy hogy nyugi
2021. aug. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%
Antibiotikumot ne szedj, az vírus ellen semmit se ér. Amúgy meg szagolgass erős illatú dolgokat (parfüm, bor, kenőcs, ecet), nekem bevált. Azóta nincs semmi bajom.
2021. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
66%

Antibiotikumot ne szedj. Ez a szar tényleg durva, engem novemberben kapott el, részlegesen ráment a tüdőmre, és azóta is megesik, hogy szenvedek tőle. A poszt covid-oa tünetekről nem is beszélve. Lehet, hogy kell még iső, mire teljesen elmúlik, ez a 2 hét még nem is olyan sok. Kitartás!


18F

2021. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%
Ez valóban komoly betegség, de sokan meggyógyulnak belőle.Van olyan ismerősöm, akinek ez hónapokig tartott, de napról napra jobban lett.Te most már védetté váltál a fertőzéssel szemben, és minden nap egy kicsit jobban leszel majd, erre gondolj. Sok erőt, kitartást, és mielőbbi gyógyulást kívánok.
2021. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok biztatást :(

Antibiotikumot a háziorvos írt fel, a tudogyulladas / egyeb szövődmény megelőzésére.

Most mar vegig szedem, de en is sejtem hogy inkabb az idő fog segiteni :( mindenkepp elmegyek kivizsgálásra, a jövőhétre tervezem ezeket , tudo ct, verkep ilyesmi…

Ez a kórság borzasztó …. Ma reggel is úgy keltem fel, hogy rosszul vagyok, furcsa szagokat es ízeket ereztem, hányinger, elesettség… bízom benne, hogy hamar felepulok , mert ebbe tonkre megy az ember lelkileg is😭😢

2021. aug. 4. 10:18
 8/38 anonim ***** válasza:
84%
Kitartást,én is voltam covidos.Illegális házibulikba jártunk azt egyik barátom aki velem ült kocsiba covidos volt.Nagyon rosszul voltam,kórházba nem kerültem,de annyira megviselt hogy már örültem volna ha meghallok,annyira kiszolgáltatva éreztem magam,rajtam gyorsan átment,de íz érzésem 1 hónapra rá jött vissza.Jobbulást és kitartást :)
2021. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Jezusom…😢😞 annyira aterzem ezeket es még olvasni is rossz… eros lehettel , hogy vegig csináltad !

Koszonom szepen!!

2021. aug. 4. 11:43
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb az volt hogy éget a bőröm,de az lehetett a láztól volt,de olyat se előtte se utána nem éreztem csak akkor.Olyan volt mint amikor leégsz a napon ülve aludtam mert fájt ha hozzám ért bármi is.Számomra az volt a meglepő hogy amikor munkahelyemen sok covidos lett,ráadásul sok kollégával kontakt is voltam nem kaptam el.Helyette a saját autómba este 8 után.
2021. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!