Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A zsírmáj visszafordíthadó?

A zsírmáj visszafordíthadó?

Figyelt kérdés
Diétával+mozgással lehet "csökkenteni"?
2021. aug. 4. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez sajna genetika.

Lehet hogy lehet csökkenteni, de a folyamatos ellenőrzéshez meg ultrahang kell. Meg hát egyén függő nagyon.


Doki majd azt mondja hogy ha keménnyen sportolsz meg diétázol elmúlik. Persze egy életen át kell csinálni.

Javítani lehet rajta esetleg. Garancia nincsen rá.

2021. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh :(( ma mondta dokinő uh. vizsgálaton hogy enyhe zsírmájam van, most nagyon el vagyok keseredve
2021. aug. 4. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elkeseredni. Én visszafordítottam a sajátomat, főleg diétával.
2021. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elkeseredni nem kell.

Meg kell próbálni.

2021. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak vissza lehet fordítani...és milyen ételek kerültek "tiltó listára"? Vagy miket ettél diéta alatt? Mennyit sportoltál?
2021. aug. 4. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Heti 5-6x 1-1,5 órát ez jelenleg is meg van. Úszom majdnem minden reggel. Vasárnap nem az a pihenő nap.

Minden ami zsír és olaj az tilos. Feldolgozott cukrok, liszt (főként fehér), olajos magvak, gyümölcs, kv, tej, fűszerek, felvágottak a sok adaklékanyag miatt. Szokás szerint minden ami jó :D

Kb máj méregtelenítés.


Nekem egy dietetikus írt egy listát. Szerepelt rajta a fény, a levegő meg a víz amit tuti fogyaszthatok.


Miket ettem? Nem igazán emlékszem.

Csirkemell mérgezést kaptam. Zöldségek. Szénhidrátnak rizs vagy bulgur, quinoa. Maradtam leginkább a bulgurnál.

Illetve folyamatosan éhes voltam úgy hogy valami zöldséget rágcsáltam. Répát hamar meguntam, úgy hogy karalábét, zellert, paprikát, karfiolt ilyesmit.


Neked is fel kéne keresni egy szakembert azt hiszem.

2021. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előzőhöz még annyit tennék hozzá, hogy a máriatövis is sokat segít.
2021. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!