Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melanóma gyanús anyajegy, kis...

Melanóma gyanús anyajegy, kis csomó a végbélnyílásnál, kezdhetek aggódni?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál, egy a lábszáramon gyorsan növő, szabálytalan anyajegy miatt. Melanóma gyanúja miatt eltávolították, sajnos még nincs szövettan. Tegnap észrevettem egy borsónyi méretű kemény csomót a végbélnyílásnál. 35.éves vagyok. Szerintetek ez áttét lehet? Merre tovább?
2021. aug. 5. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vissza a bőrgyógyászhoz!

Ne találgass, ne állítsd fel diagnózist interneten olvasottak alapján.

2021. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta


Amíg a szövettan eredménye sincs meg , miért idegesíted magad áttétek gondolatával ? Lehet melanóma sincs, nemhogy bármiféle metasztázis.


Egyébként megjegyzem, a végbélnyílásodnál lévő kemény csomó valószínűleg csak aranyér, vagy valami kis apróság. Egyéb tünet nélkül önmagában én biztos nem gondolnék rákos daganatra első körben.

2021. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na és ha daganat is, akkor mi van, levették és ennyi. Az áttét azt jelenti, hogy más szervben jelenik meg, ez a végbélnyílásnál nem az.
2021. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény, nincs van a csomóddal, hogy vagy?
2021. dec. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!