Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tanácsoltok erre ?

Mit tanácsoltok erre ?

Figyelt kérdés

21/L

Szívritmuszavarom van, főleg frontoknál érzem, meg szélnél is. Magnerot kúrát csináltam végig orvos kérésére de semmit nem használt. Nézegettem gyógynövényeket, és mindenképp azt szeretnék, de nemtudom hogy melyik lenne a legjobb. A galagonyát azt kilőttem mert pulzus és vérnyomáscsökkentő, nekem meg alapból alacsony a vérnyomásom szóval azt nem ihatom. Kinek mi vált be?



2021. aug. 8. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már Magnézium, akkor inkább ez:


[link]


A Magnerot nekem sem vált be.


Én sokáig a Báno féle Fokhagyma-Galagonya-Fagyöngy kapszuláját használtam

[link]


De át akarok térni a sima fokhagyma kapszulára:

[link]


Vér, és értisztító, vérhígító, kihajtja a méreganyagokat.


Nekem volt szívritmuszavar miatt katéteres műtétem.

A húginak nem, de neki is ez a baja. Neki a fokhagyma-fagyöngy-Galagonya szokott segíteni.

A Dr.Chen féle magnéziumot mindketten szedjük.

Sőt, van gyorsan ható rágó tabletta: (éjjeli izomgörcsökre)


[link]

2021. aug. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit érzel, milyen tüneteid vannak? Milyen időközönként, és meddig tart egy ilyen epizód?
2021. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi, utána nézek akkor.

Egyébként nem minden nap szokott lenni, van mikor 1 hétig semmi bajom, vagy csak ilyen minimálisan. De van amikor tényleg szar, napokig, esténként, napközben is ugyanúgy, és egésznap érzem, hogy szabálytalanul ver, extra ütések, kihagy meg ilyenek, tényleg lehet érezni hogy rendetlenkedik. Szívultrahangon is lehetett látni, hogy néha szabálytalanul ver. Más bajom egyébként nincs, nem szoktam szédülni, mellkasom se fáj meg semmi ilyesmi. De ez is épp elég mert azért az ember ráparázik az ilyenekre mégjobban.

2021. aug. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!