Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elénk piros széklet mitől lehet?

Elénk piros széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Akinek nincs gusztusa, ne olvassa, de inkább itt kérdezem meg, mint élőszóban bárkitől.

Vannak benne piros részek, a wcben a víz is piros lett tőle. Ettem a napkban sok paradicsomot, illetve céklát is, de azt hiszem már a cékla előtt ilyen volt. 2 vagy 3 napja ilyen. Amúgy semmi emésztőrendszeri panaszom nincsen, max egy kis puffadás. Egy kicsi aranyerem van egy ideje, de itt maga a széklet volt piros, nem kicsit. Tudni kell, hogy kicsit hipochonder vagyok, eléggé megijedtem. 2 hónapja voltam egyéb okból teljes hasi uh-n, ott semmit sem találtak. Ugye nem lehet rák vagy ilyesmi? Persze ha pár nap múlva nem múlik el, elmegyek orvoshoz.



2021. aug. 10. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanezt mesélte ismerősöm, hogy céklát evett, és piros volt utána a széklete. Valamint az aranyér is okozhatja, vérezhet tőle. Szerintem ennyi, ne képzelj bele tobbet.
2021. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz menj inkább. Lehet nem kicsi az az aranyér. Sok minden lehet, hiába találgatunk, az a fix amit az orvos mond.
2021. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs emésztési bajod, a paradicsom a cékla nem játszik. Az aranyered vérezhetett. Amúgy google a barátod, beírod, hogy:


"Véres széklet"


Had ne én linkeljek.

2021. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam, hipochonder vagyok, és a google találatok minden apró tünetre valami komoly betegséget írnak. Nem szeretnék bekattanni tőle. Ezért írtam inkább ide.
2021. aug. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!