Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol van ez a pulzus valtozas?

Mitol van ez a pulzus valtozas?

Figyelt kérdés

Ma voltam edzeni, futni. Egesznap amugy jo volt a vernyomasom pulzusom. Most ejszaka nyugalmi allapotban ilyen 85 korul van, es neha mintha kihagyna egy-egy utemet.

Egy hete is ezt ereztem hogy minths neha kihagyna, de a kardiologus azt mondta ez normalis. Magneziumot ( panangint) szedek. Mintha kicsit igy marna is a szivembe


2021. aug. 10. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Most mertem

129/71 pulzus: 101

Szedek pulzuscsokkentot ks egy felet. Ha ez szamit. 21/f

2021. aug. 10. 21:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a melegtől van ez.
2021. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nemtudom. Egyebkent magasabb vernyomasra szedek egy fel szem gyogyszert mert parsuornmagas volt a 24 oras vizsgalaton. Majd par percre ra mar 107/72-t pulzus:88 mertem, most 117/64 pulzus:81-et

Normalis ez az ingadozas?

2021. aug. 10. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Normális.
2021. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vegulis voltam par honapja ekg-n es szivultrahangon, es ott igazabol jok voltak a leletre irva ahogy en kivettem. Meg hat gondolom ha valami lett volna irnak fel valamit. Csak magneziumot javasoltak.

Aztan kesobb volt hogy feljebb mnt magasabbra a pulzusom. Arra javasoltak concort (pulzuscsokkento) egy felet. De nemtudom igazabol hogy erdemes e minden nap bevenni vagy csak ha magasabb lenne. De lehet hogy akkor is a stressztol voltvmagasabb

2021. aug. 10. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!