Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egész kiskoromban kezdődött...

Az egész kiskoromban kezdődött. Rendszerint 5 hónaponta lettem bélférges. Aztán egyre csökkent ez az időtartam. Mostmár ott tartok, hónaponta van egyszer. Lehetséges, hogy csak beképzelném? Míg bélférges vagyok alig van székletem...

Figyelt kérdés
Bár nem látom őket benne de a viszketni is ritkán viszket ott lent. Míg nincs belférgem addig rendesen jön a széklet, ill. van életkedvem is de amikor férges vagyok akkor nincs. Vannak háziállatok de mind féregtelenítve van. Ma is voltam edzésen éreztem, hogy mintha lenne ott valami de megvakartam és elmúlt. Fogyni fogyok a ,,férges" időszakban. Valaki tapasztalt már ilyet? A szüleim nem hisznek nekem mert szerintük hipohonder vagyok,lehet igazuk van?
2021. aug. 11. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kérj egy parazita vizsgálatot a székletből abból kiderül azonnal.

De én inkább arra tippelek,hogy nálad ez már inkább egy rögeszme.

2021. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!