Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SBO-n nem találtak semmit, de...

SBO-n nem találtak semmit, de a fájdalomtól megőrülök. A háziorvos csak legyint rá. Vajon hová menjek, vagy mit csináljak, azon túl, hogy új háziorvost kerítek?

Figyelt kérdés

Múlt héten a sűrgősségin kötöttem ki. Jobb deréktájon iszonyú fájdalom. (nagyjából akkora területen, ahogy "átfogom" az oldalam. Változó, hogy pisilés közben erősödik, élesen "szúr", csökken egy rövid időre a fájdalom, vagy csak úgy folyamatosan fáj.

Labor szerint rendben vagyok, UH szintén nem mutat semmit.

Rengeteget iszok, pisilek(néha már átlátszót, annyit iszok), és úgy eszem az algopirint mint más a tictacot(napi 2-3.t).


2021. aug. 13. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg maganorvos? Addig jarni amig valaki nem talal valamit?
2021. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyik magán lehet jó(medicower pl), vagy melyik terület(belgyógyász, urulógia, nőgyógyász....)
2021. aug. 13. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom vesehomokod vagy veseköved van...
2021. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sem ki nem zárták, sem meg nem erősítették.

Kimerültem, és jó lenne tudni, hogy mi ez, mivel lehet/kel kezelni.

2021. aug. 13. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Hasmenésed van?
2021. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nincs az kéne még
2021. aug. 13. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen fájdalmam, amikor a klíma miatt (ki be járkálás munka közben) begyulladt a vesém. Pár nappal később már járni sem tudtam, úgy kisugárzott oda a fájdalom. Kórházba kerültem pár napra. Antibiotikumot kaptam.
2021. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is vese. Nephrológiai rendelést keress.
2021. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Vesére gyanakszom. Renelixet ajánlom addig is, amíg ki nem derül. Ez homeopátiás szer. (Én pl. itt vettem: [link]

Amúgy a vesehomok nem látszik UH-on.

Illetve úgy rémlik nekem, hogy apukám Aloe Vera gélt ivott vesekőre és volt, amit fájdalom nélkül kipisilt. Volt, amit törni kellett, de a kiürülést fájdalommentesebbé tette.

Nekem infraszauna (30 perc) és a Renelix tette rendbe a vesémet.

Az antibiotikum is jó lehet, ha tenyésztés alapján kapod. Én sajnos vaktában kaptam és 6-7 kúra se segített már a végén. Renelix után elvágták az évekig visszatérő vesemedencegyulladásomat.

2021. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet?
2021. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!