Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ujjaimról hámlik a bőr kb...

Az ujjaimról hámlik a bőr kb 1 éve mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve hámlik a bőr az ujjaimon, sajnos eddig az orvosok által felírt kenőcsök nem használtak. Maga a bőröm nem piros és egyáltalán nem is viszket, csak egyszerűen hámlik (körkörösen), víz hatására, pedig olyan mintha nagyon száraz lenne. Nem tudok rájönni, hogy mi lehet a probléma esetleg allergia vagy valami autoimmun betegség-e

2021. aug. 16. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Tennél fel képet róla?

És írd le milyen anyagokkal érintkeznek a kezeid általánosságban.

2021. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tipikusan az a probléma, amit még a bőrgyógyász sem mindig ismer fel elsőre. Hidratáltság hiánya, bőrgomba, vitaminhiány, allergia stb.

Mutasd meg egy bőrgyógyásznak, az a biztos.

2021. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már voltam azt mondta hogy mandulamat ki kell venni, ami meg is történt de nem lett sajnos jobb azóta sem
2021. aug. 16. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem tudott segíteni. Nekem egyszer egy mosószertől volt hasonló tünetem, de az iszonyúan viszketett, és kis hólyagocskák jöttek ki az ujjaimra.
2021. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet sümöröd van és az miatt mert nekem van az egyik osztálytársam és neki van sümöre és neki is hámlik. Vagy lehet valami betegség. További gyógyulást és remélem hasznosat írtam
2021. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!