Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rövidtávú memória romlása 18...

Rövidtávú memória romlása 18 évesen. Betegség lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ez kb nyár elején kezdődött.. mostanra oda fajult a dolog hogy mindennapossá vált hogy mondjuk mondani akarok valamit anyának és elfelejtem...vagy meg akarok nézni valamit a telefonomon és elfelejtem...ez normális lenne alapvetően, de nem mindennap...olyan is szokott történni minden áldott nap hogy elfelejtem amit mondtak nekem 5 másodperce, vagy elfelejtem mit csináltam az előbb...de a hosszútávú memoriam az meg jó...nem értem és nagyon meg vagyok ijedve... Alzheimer kór nem lehet mert 18 vagyok nem pedig 80....agydaganat nem lehet mert semmi más tünet nincs...se fejfájás se hányás semmi...kérlek segítsetek
2021. aug. 25. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja a fejem ritkán fáj azért..de nem egy ponton hanem mikor hol...van hogy homlok van hogy halantek van hogy tarko
2021. aug. 25. 19:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmesz doktorbacsihoz es segit.. vagy elkuld kivizsgalasokra (nem fajdalmas, vagy csak megnyugtat h kimerult vagy, vsgy szorakozott vagynem tudom
2021. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Ez nagyon autoimmun fellángolásnak tűnik.
2021. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!