Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érezni lehet a lábon hogy...

Érezni lehet a lábon hogy vizes, jelenthet bajt?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy mindkét lábamon alul kissé puha és mintha dagadt lenne, ahogy megérintem néhol olyan mintha vizes, zselés állaga lenne. főleg a jobb lábamon érezni és az mostanában jobban fáj. Igaz jó ideje nagyon sokat ülök és egyáltalán nem mozgok. Ezzel kéne orvoshoz fordulni, ha igen mit kéne az orvosnak mondani hogy milyen panaszom van? 24l

2021. aug. 28. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tedd rá a kezed, 30mp-ig nyomd be. Ha lyuk marad a nyomás után valóban vizes. Nyilván semmi bajod, emeld fel a segged, és mozogj, lehet, hogy a mérleg mondja meg, hogy miért érzed dagadtnak.
2021. aug. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-nagyon tapintatlan a második fele a hozzászólásnak..vékony alkat vagyok eleve..47 körüli vagyok és nem vagoyok egyáltalán túlsúlyos ha erre akarsz utalni...
2021. aug. 28. 01:46
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is ilyen volt tavaly, a karantén miatt nagyon sokat voltam otthon és ültem. Valóban a mozgás segít, tessék elmenni biciklizni, futni, vagy úszni! :) De legalább állj fel időnként ülőmunka közben is, pl. fél óránként.

A lábat felpolcolni sem árt, vízszintesben legyen, hogy kimenjen belőle a vizesedés. Vagy néha még gyertyát csinálhatsz, az mozgás is egyben egy kicsit.

2021. aug. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!