Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás, fejfájás, gyengeség....

Hányás, fejfájás, gyengeség. Lehet hogy komoly bajom van?

Figyelt kérdés
Ma reggel kisebb fejfajasra ebredtem, majd ettem zabkasat, amit most kihanytam… szerintetek mit csinaljak? Nagyon felek, sose volt meg ilyesmi velem, remélem nem komoly… 16/F
2021. aug. 31. 10:33
 1/3 anonim válasza:
51%
Szerintem nézesd meg magad orvossal, mert ez több betegségnek is tünete. Lehet egy vírusos fertőzés (akár influenza, akár májgyulladás), de az is lehet, hogy ételmérgezés.
2021. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Szüleid sem tudják megmondani mit csinálj? Vagy most dolgoznak? Ne egyél, teát csak kortyonként igyál, később pedig kekszet. Kíméld a gyomrodat. Ijesztő lehetett, talán megfáztál. Remélhetőleg nem lesz komoly. Ugye a vírus is jelen van, bízzál a szüleidben, mond el nekik, segíteni fognak. Nem tudom hiszel-e a Teremtőben, hamarosan meg fogja szüntetni az összes betegséget!
2021. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , most jobban vagyok, de nem tudom mi bajom volt..
2021. aug. 31. 14:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!