Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem értik meg, hogy...

Miért nem értik meg, hogy betegen nem kell iskolába jönni?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam szeptember 1-je óta náthásan jár iskolába. Mondtam neki, hogy jobb lenne, ha hazamenne, egyrészt maga miatt, másrészt miattunk. Már 2 napja én is érzem, hogy beteg vagyok, szerintem tőle kaptam el valamit, mert előtte semmi bajom se volt. Nem koronavírus, mert nemrég átesem rajta, ő meg oltott. De akkor is idegesít, hogy náthásan, gyengén itthon fekszek amiatt, hogy más nem érti meg, hogy betegen ne menjen iskolába. Én nem fogok járni, nehogy mások is így járjanak.

2021. szept. 4. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy orok kerdes marad.
2021. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Tudod hogy nem csak a covid van most ugye?...

sima náthával még lehet menni suliba.

2021. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam senkiről, hogy koronás lenne.
2021. szept. 4. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Ebben az esetben az iskolások meg a munkavállalók harmada folyamatosan otthon lenne. Téged ez persze nem zavarna, de más, fontosabb dolgok is vannak a világon, mint annak a kényelme, hogy ne legyél te vagy más 3 napig taknyos.
2021. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Magyarországon ez a szokás, hogy amíg valaki nem esik össze, addig betegen is be kell járnia iskolába/munkába, mer’ hát milyen az már, hogy nem megy be! Aztán csodálkozunk, hogy milyen egészségi állapotban van a nép.
2021. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És a takonykór meg az összeesés között nincsenek fokozatok?
2021. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
azért ehhez is luxus kell hogy mindig hiányozz ha kisebb bacit összekapsz és ne menj suliba csak mert te nagy lelkü vagy és vigyázol mindenkire...főleg így első héten suliban az azhért gáz...ennyi erővel mindenki akkor lógna amikor egy kicsit folyik az orra vagy tüsszent...hiába kapnál orvosit, itt nem másik egészsége a fontos szerintem és te ezt nagyon rosszul látod...
2021. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem csak picit folydogál az orrom, hanem teljesen bedugult az orrom, és nyomja a fejem, fáj a fülem.
2021. szept. 5. 21:36
 9/11 anonim válasza:
91%
Nekem is osztálytársam megfázva ment suliba a héten, azóta még 3an betegek lettünk. Nem ártana tényleg picit figyelni az osztálytársakra és a tanárokra. Ha beteg vagyok azért nem megyek be, hogy ne fertőzzek meg senkit, de valakik ezt nem értik...
2021. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%

én például nem szeretnék lemaradni a tanóráról, mert ha nem hallom a tananyagot, akkor veszett ügy, hogy valaha megtanuljam

ezért inkább hordok magamnál egy százas zsepit és meg van oldva

2021. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!