Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha regisztrálok korona elleni...

Ha regisztrálok korona elleni oltásra mennyi idő míg történik is valami?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van, hogy már minden sarkon adják, csak oltasd magad? Azt hallottam, már minden észérvet és tudományosságot mellőzve kívánságra lehet választani, mint a cukorkás boltban.
2021. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem regisztrálni kell, mint tavasszal, hanem konkrét időpontot foglalni. Nálunk (Szeged) két napra előre lehet foglalni, ötpercenként bárhova reggel 8-tól este 7-ig, amikor neked tetszik. Pfizer volt az oltóponton.
2021. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Nem regisztrálni kell, mint tavasszal, "


akkor ez az oldal minek van?


REGISZTRÁCIÓ

OLTÁSRA

Ezen az oldalon lehet regisztrálni a koronavírus elleni oltásra. Az oltás önkéntes és ingyenes. Amennyiben szeretné beoltatni magát, regisztráljon most, és értesüljön elsőként a vakcinával kapcsolatos információkról és teendőkről!


[link]

2021. szept. 4. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Regisztráció szerintem is kell, utána pár tudsz időpontot foglalni. Nem kell várni semmire.
2021. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

" Nem kell várni semmire."


ez hatalmas tévedés!!


hiába regiztem nem tudok időpontot foglalni


A kérés teljesítése sikertelen.

COVID oltás időpontfoglalás

Ön jelenleg nem jogosult oltás időpont foglalásra!


vagyis de, kell várni, míg a regit jóvá nem hagyják

2021. szept. 5. 08:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem fog magától történni. Regisztrálsz. Vársz pár napot (2-6) és utána időpontot kérsz az eeszt.gov.hu-n.
2021. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fú, de nehézkes vagy... 🤦
2021. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!