Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez utalhat valami betegségre?

Ez utalhat valami betegségre?

Figyelt kérdés

Egyre többet fáj a hasam oldalt, fáj a fejem és fáradékony vagyok,megy a hasam is.

Borzalmas az emésztésem. Teljesen kikészülök ha egyszer nem a "megszokott" időpontban eszek vagy nem a megszokott adagot.

Egyszer találtak a hasi ultrahangon egy elég nagy bélkokárdát. Azóta nem voltam orvosnál mert a háziorvosom nem küld sehova.

Hova mehetnék ezzel ha már az orvosomra sem számíthatok?


2021. szept. 5. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kórházba bemész csak segítenek
2021. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg gasztroenterológiara.

Mondjuk kell oda beutalo háziorvoshoz, de ha tudod finanszírozni a privát ellátást az is egy megoldás.


A belkokarda meg eléggé gáz, ha már van.


Illetve válthatsz háziorvost is.

2021. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ismét elmennék a Háziorvoshoz és elmondanám higy megy a hasam és fáj is oldalt és fáradt is vagy stb...ne hagyd annyiban. Emlékezetesd erre az ultrahangra hátha nem emlékezne rá. Kérdezd meg hogy nem utal-e be a gasztroenteorologiára.

Ha tudsz akkor maszekba is mehetsz a gasztroenteorolushoz, hamarabb is meglenne.

2021. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Házi orvossal nem mész semmire ha nem érdekli a problémád.Majd meghaltam ugy fajt a fülem eloszor elmentem a misszioba ott 3 hettel kesobb volt a legkorabbi idopont,elmentem a hazi orvoshoz mire kozolte hogy nem szedek eleg vitamint,errol kioktatott kb 20 percen keresztul aztan felirt Acc-t es orrsprayt.Mellesleg bele se nezett a fulembe.Elmentem a fuleszetre vegre adtak idopontot 5 nap utan es kozoltek hogy valami bakterium.Ennyit er a hazi orvos.(Tisztelet a kivetelnek.)A legjobb megoldas szerintem ha beballagsz az ugyeletre.Ott legalabb megnezik mi lehet a problemad es nem elkuldenek a bus pics@ba.
2021. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!