Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a fejfajas lehet Covid...

Ez a fejfajas lehet Covid vagy mi okozza?

Figyelt kérdés

Ma es tegnap ugy elkezdett fajni a fejem hogy az hihetetlen.

A halantekomnal nyomó érzés mindkét oldalról, a fejem teteje hatul is faj, neha mintha zsibbadna a fejem.

Lehet Covid, vagy vernyomas vagy mi okozhatja? Egyebkent szedek vernyomascsokkentot egy fel Coverexet. Nem szokott magas lenni amugy, most nincs lehetosegem megmerni.


2021. szept. 6. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig meg kellene mérni. A Covid nem okoz csak fejfájást, én azt kizárnám.


Mindenképpen mérj vérnyomást, akár az orvosodnál, ha nincs más lehetőség.

2021. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Otthon megfogom tudni merni, csak a munkaba nem hoztam.
2021. szept. 6. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mérd meg. De akkor, mikor jelentkezik a fejfájás.
2021. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyebkent volt hogy fajt es megmertem de mindig normalks volt. Csak most mintha jobban fajna.

Es egyebkent a 2,5mg vernyomas csokkentot se igazan azert szedem mert olyan magas lenne a vernyomasom, hanem mivel ugyanezek a tunetek jelentkeztek par honapja, tettek ram 24 oras holtert ahol a napi vernyomas atlagom tokeletes volt viszont volt egy kis ingadozas benne volt amikor feljebb ment es amiatt

2021. szept. 6. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanúgy fájt ma és tegnap. Front van. Attól a szar covidtól, már normális betegségeink se lehetnek. Fejfájás láz, félnünk kell nem e covid. Szerintem direkt egy ilyen betegséget indítottak, megfázásos tünetek mindig vannak. Had féljünk, ez volt a cél.
2021. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is frontkor szokott pont így fájni a fejem. Vérnyomás tökéletes, 120/80. A fejem teteje szokott zsibbadni. Mivel csak időszakosan van, és dokinál is voltam vele többször, nem tudtam mást megnevezni az okának, mint a frontot 😳
2021. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent en most is erzem pedig most nincs front megneztem
2021. szept. 8. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!