Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér vagy sem?

Aranyér vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet velem, hogy 21 éves fiú vagyok és életem során eddig volt körülbelül vagy 3x vagy 4x aranyerem és ilyenkor használtam kenőcsöt és 2-3 nap múlva eltünt. Régebben amikor volt aranyerem, akkor voltak tüneteim csak a szokásos viszketés, fájdalom, véres csík a wc papíron. De ennek már pár éve.

Viszont kb egy hete újra kijött és nem tudom mitől. Lehetséges,hogy azért mert nehezet emeltem? Ugyan is építkezünk itthon és emelgettem 25kg zsákokat egésznap és másnap reggel már ott volt.

Viszont ami fontos, hogy most nincs tünetem egy nagyon kicsit viszket, és egy nagyon kicsit kellemetlen az érzés hogy ott van, de semmi több. Nem vérzik és nem is fáj. De vettem most is krémet rá, nem használ, nem akar eltűnni azt hiszem ez a 7. napja. Érzem, hogy ott van egy nagy csomó, érintésre max egy kicsit fáj, és mivel nem használt a kenőcs vettem ma kúpot, de most olvasom, hogy külső aranyérre nem kellett volna kúpot venni. Légyszi akinek van egy kis tapasztalat az segítsen, hogy meddig szokott ez tartani mert nagyon stresszelek, szerintem nálam nagyobb hipohonder nincs. És még annyit, hogy alkoholt lehet így fogyasztani? Mert szombaton lagziznék és hát na...

Ja és igen tudom-tudom orvoshoz kellene menni, csak dolgozok mindennap és még nem járt le a próbaidőm szóval ha nem olyan sürgős még várnék vele, szóval légyszi ne támadjatok. A válaszokat előre is köszönöm



2021. szept. 6. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha délutános a doki, akkor sem tudsz elmenni?

Ha jót akarsz, nem az itteni jótanácsokra hallgatsz...

2021. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!