Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyha valaki rákos annál a...

Hogyha valaki rákos annál a vérképen nem stimmel valami ? Tehát ha minden negatív nem valószinü hogy rákos vagy ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak mert 5 napja szédülök fejem nem fáj csak akkor hányok reggel ha ideges vagyok de akkor is csak slájmot voktam orvosnál ekg vérvétel negatív most elküldtek szémészetre mert eggyik szemem rossz és szemüveges vagyok lehet hogy az a baj
2021. szept. 10. 14:27
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Próbálj meg nem aggódni - tudom mondani könnyű. Egy kis szédülés nem jelent agydaganatot, vagy rákot... Hány éves vagy? Lehet, hogy meszesek a csigolyáid, valóban lehet a rossz szemtől is.
2021. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15
2021. szept. 10. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Drága Szívem, nem vagy rákos, csak elkezdődött a suli.
2021. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg néha ha veszem a levegőt itt fáj ott fáj de nem nagyon
2021. szept. 10. 18:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg mintha néha a bal lábam kiengedték volna ha sokat mozgok
2021. szept. 10. 19:25
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
58%
Hú, mért nem ezzel kezdted? Ha a csak az egyik bal lábadat engedték ki, az bizony daganat!
2021. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vérkép nem mutatja ki a rákot az esetek 99%-ban.

De te nem is vagy az a fent leírtak alapján. Nem valószínű hogy egyszerre lenne agydaganatod, tüdőrákod és csonttumorod!

Remélem, már nem is parázol rajta.

2021. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!