Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A végbélnyílásnál babszemnyi...

A végbélnyílásnál babszemnyi gumókat érzek. De ez szerintem nem aranyér..vagy mégis?

Figyelt kérdés

A végbélnyílásnál olyan kissebb duzzanatok vannak, fehér színűek és mintha ráncosak lennének, olyan mint mikor valaki sokáig fürdik és az újjai kiáznak.

De ha kicsit úgy csinálom, mintha székletelnék akkor teljesen kijön és lilás csomók lesznek. Ezt kb 2 hete vettem észre.

Egyébként nem fáj, nem vérzik, nem viszket.

2-3 napja mintha kicsit nyomódna, vagy ilyen idegentest érzés lenne ott. Semmi más tünetem nincs.

Félek, nem tudom mi ez...vannak ötletek? Aranyér lehet? Mert amúgy kezelem aranyér kenőccsel és kúppal is de nem akar eltűnni.



2021. szept. 12. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép? Láthatatlanba nem tudom.
2021. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranyér. De van amit már nem lehet kúppal kezelni. Tessék elmenni az orvoshoz, urológiára.
2021. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, ez aranyér.

Egyest meg szard le.

Mióta kezeled, és mivel?

2021. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kenőccsel, kúppal és Diomax tabblettával. + kamillás ülőfürdővel, de eddig nem használ semmi. Mitől van ez? Hiába próbálom visszanyomni nem lehet...

Életemben egyszer volt aranyerem, most meg olyan helyzetben lennék, hogy már elkerülhetetlen az operáció?!

21F

2021. szept. 12. 20:19
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ugyanez a problémám nekem is. Szűk 2 hete kezdődtek a klasszikus aranyeres tünetek, amik közül a vérzés, viszketés pár napon belül kenőcs használatát követően el is múlt, viszont ez a kis dudor még mindig ott van és baromi idegesítő sajnos. Én csak reparon kenőcsöt használtam rá eddig, lehet ennek azért 2 hétnél kicsit több idő kell hogy visszahúzodjon, ha te találtál valami praktikusabb gyógymódot leirhatnád :D
2021. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem már lassan 2 hónapja, hogy ott van nem akar vissza menni, de tüneteket most sem okoz. Ma voltam orvosnál aki küld a gasztroenterológiára.
2021. okt. 13. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!