Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kérdés 2 témát érint együtte...

A kérdés 2 témát érint együttesen. IBS (mint "betegség"), & szexuális élet.. Szóval..,hogyan hozható össze a kettő együtt tartósan? :D

Figyelt kérdés

Nekem az eddigiek során amióta IBS-re hajazó tüneteim lettek, és az orvosok is amellett tették le a voksot.., a szexuális esemény egyenlő lett a böjttel. 🙈


Ugyanakkor minden nap necces lenne 12 óra böjttel élni, & mindig kalkulálgatni, hogy éppen mikor vagyunk vonzóak a párunk számára, és mikorra "készítsük elő a terepet", + azért energiában sem leszünk feltétlen toppon.


Tudom, nem gyakori a téma, és a kérdés sem.🙃


De hátha találok kreatív sorstársakat. 😃


Köszönöm a válaszokat!



2021. szept. 13. 05:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Bár mondjuk a két téma külön-külön eléggé gyakori.

De lássuk..,együttvéve mennyire. 😃

2021. szept. 13. 05:08
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha nem böjtölsz, akkor mi lép fel, ami miatt nem szabad/lehetséges szexelni? Végigflatulálod az együttlétet?
2021. szept. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem IBS-em van, mellette aktív szexuális életem, a párommal.


Tudom sokaknak undi, meg tabu, de nekünk az kellett, hogy a budi dolgokat igenis megbeszéljük, mert sajnos mind a kettőnknek gondja van az emésztésével.


Na most nem tudom pontosan mire gondolsz, én extrém módon puffadok és nagy a pocakom tőle, de annyira megtanultam kezelni az étkezéseimmel magam, hogy nincs mindennapos hasmars, csak, ha félrezabálok.

Ilyenkor meg mind a ketten tudjuk a következményeket és csak "pihengetés" van :D


Ha nincs állandó partnered, akivel ezt bizalmasan meg tudnád beszélni és értené a szitut, akkor neccessebb a sztori, arra nincs semmilyen okosságom.

2021. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!