Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek rák lehet?

Szerintetek rák lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 22 éves lány vagyok. 1 hete elkezdett szúrni nagyon bal felén alul a hasam, elmentem surgőssegire annyit mondtak hogy vastagbelemmel van valami írtak ki antibiotikumot meg fájdalomcsillapítot,jobb lett valamivel de még mindig szúrt menésnél ha ültem vagy feküdtem nemszúrt. Csináltak hasi ultrahangot a bal felén nincs semmi a beleimmel se, de találtak a koldokomnél a jobb felén valamit 10cm ami a méhemig látszódik,hozzátenném nem érzek ott semilyen csomót se nem fáj. Elkuldtek nőgyógyászhoz elmentem ma reggel ő nem látott ott semmit pedig a hasam is megnézte ultrahangon. Nem értem az egészet nem tudom kinek hidjek vagy mit csináljak mert a sürgősségin beijesztettek hogy lehethogy rák azóta sírok depresszióba estem és nemtudom hogyan tovább. A szurkálások elmúltak reggel ahogy voltam nagywcn. Nagyon félek nehogy valami bélrákom legyen vagy nemtudom.
2021. szept. 14. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos de ez alapján nekem ilyen ideiglenes emésztési gondnak tűnik, de nyilván akkor fogsz megnyugodni hogyha csinálsz rák vizsgálatot (nem tudom mi a neve)
2021. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj egy harmadik helyre ahol ultrahanggal lecsekkolják mi a helyzet.
2021. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rákos... Csomó orvos csak ijesztget ész nélkül, majd kivágja az embert a francba. Többek közt ezért is kerülöm az állami szektort, mint a pestist. A rák sokszor inkább jön alattomosan, óriási tévhit, hogy mindig hatalmas fájdalom a jele.
2021. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első köszönöm a választ biztos egy depresszióba esett lány ezt a választ várta! Megyek csütörtökön gastrora ahol csinálnak újból hasi ultrahangot. A surgősségin 2 fiatal orvos nézte és egyik se tudta mi az ott
2021. szept. 14. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy tajparaszt, mindig akad egy ilyen r.hadt kis troll, aki abban talál örömet, hogy kétségbeesett emberen taposson. Nyomorult lehet az élete...


Kérdező, a pozitív válaszokba kapaszkodj!

2021. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbálok csak a félelem legyőz :/
2021. szept. 14. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2013-ban jártam így, hogy a hülye endokrinológus, aki végig bunkózott velem egy szimpla vérvétel alapján daganattal kezdett el riogatni. Korábban bezzeg nem vett komolyan. Nem fájt semmim, csak nagyon ritkán volt menzeszem és erősebben szőrösödtem, mint a többi lány. Annyira rosszul fogadtam a viselkedését, hogy én meg hipochonder lettem vészesen, de az a fajta, aki el se mer az orvoshoz menni, csak otthon eszi magát. Mondanom sem kell, hogy nem volt igaza, mert itt vagyok, és kezelést sem kaptam, és soha többé vissza se mentem hozzá. Pszichológushoz járok, többek közt a pánikrohamaim, a fóbiáim és a hipochondriám miatt, és a pszichológus totálisan kiakadt, mikor ezt meséltem neki, hogy teljesen szakszerűtlenül járt el az endokrinológus és ilyet nem lehet csinálni, hogy egy szimpla vérkép alapján már daganatgyanút írni a papírra, mint diagnózist. Ez egyszerűen nem így működik. Ha tudod, kerüld az állami szektort!
2021. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Képzeljétek voltam ma egy másik dokinál megnézte a hasam ultrahangon van ott egy kis 5cmes ciszta nem pedig 10cm-es ahogy a sürgősségin látták. Azt mondta abból a szempontból megnyugodhatok hogy az nem rák. Soha többet sürgősségire nem megyek mert csak ilyesztgetik az embereket, nemkívánom senkinek azt az érzést amit én éreztem a napokban. A kommentelőknek nagyon szépen köszönöm a nyugtató szavakat. :)
2021. szept. 16. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj, de örülök, és köszi, hogy jelezted, hogy alakult Veled!


Ismerős érzés, és megértem, hogy így döntöttél...

2021. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nah ez orvendetes hir! Orulok, hogy nem lett komoly bajod.:)
2021. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!