Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HPV pozitív teszt eredményre,...

HPV pozitív teszt eredményre, orvosi ajánlásra az első oltást már meg is kaptam, azonban egyre több helyen olvasom, hallom, hogy csak negatív eredménnyel lehet elkezdeni az oltásokat, mi lehet a valós tényállás?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ANTSZ állásfoglalása szerint járt el az orvosod.
2021. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orvosodnak és a hivatalos egészségügyi tájékoztatónak higyj, és ne a neten olvasott ostobaságoknak...
2021. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez rám nézve eredményes megoldás?
2021. szept. 16. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt tipizálás?
2021. szept. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt igen, alacsony rizikojú.
2021. szept. 18. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem is biztos , hogy van rá oltás . Nekem is kijött egy alacsonyra. Eddig még nem szántam rá magamat az oltásra , de a nőgyógyászom ajánlja . Szerintem nyugodtan adasd be.
2021. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem a garatomban jött elő papillomákkal együtt, remélem van valami megoldás sebészeti úton kívül is…egyébként 6,11 típusú
2021. szept. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!