Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől égeti és vörösödik el a...

Travis83 kérdése:

Mitől égeti és vörösödik el a jobb fülem?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete tart és szinte mindennap előjön időközönként, olyan 10-30 percekre. Az olyan véleményeket mellőzzétek légyszíves, hogy valaki pletykál/beszél rólam. Kizárólag racionális, tudományos szempontból vizsgált okokra vagyok kíváncsi, ha van valaki egyáltalán, aki tudhat valamit ebben a témában. Az is érdekel, hogy miért pont a jobb fülem. Egészségügyi szempontból érdekel leginkább a dolog.

2021. szept. 16. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet allergia.

Nekem pl. fémallergiám van, ami néha ekcémát is okoz. (Az ekcéma az allergia súlyosabb változata)

És, amiért leírtam: nekem leginkább a baloldalamon jelentkezik. Bal térd, könyök, mell, szem, száj - mind a bal félen. Egy dokinő azt mondta: ilyen nincs. Pedig van, nem én találtam ki. Azért, mert ő még sosem találkozott ilyennel, még létezhet. Ritkán a fülemen is jelentkezett - pont úgy, ahogy leírtad -, de ez már évek óta nem történt.

Viszont, hogy miért pont a baloldal, nem tudom.

2021. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!