Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez székrekedés lenne ? Többi...

Ez székrekedés lenne ? Többi lent...

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy általában naponta van székletem, néha hígabb, néha keményebb, amikor viszont végzek, mindig azt érzem, hogy lenne még ott egy nagy "hurka" ami sehogy se akar kijönni, és ez már elég sok ideje így van. A kérdésem az lenne még, hogy lehet e az, hogy a dugó mellett kijön a friss széklet ? Van amikor kevesebb jön, de van amikor egészen nagy "hurkák", tehát változó, az érzés viszont utána mindig megvan.

2021. szept. 17. 10:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ui.: azt még elfelejtettem beleírni a kérdésbe, hogy pár napja kijött az aranyerem (valszeg az) viszont egyelőre még nem zavarja a székelést. Ja és elég fiatal vagyok, ezért is izgulok e miatt egy kicsit :(
2021. szept. 17. 10:55
 2/12 anonim ***** válasza:

:DDDDDD


Menj dokihoz.. proktológus.

2021. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kezeltesd, és ne akarj eljutni vele a végstádiumig.
2021. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ennyire súlyos ez ? Csak mert fájdalmaim nincsenek, azt meg azért ha lehet kihagynám, h a doki a seggemben turkáljon :)
2021. szept. 17. 11:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha elhanyagolod csak rosszabb lesz, javaslom nézz utána a stádiumainak.
2021. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt én értem, csak nem lehetne ezt vmi szekletlazitoval megoldani, ahelyett, h kinoznanak a korhazban ?
2021. szept. 17. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendszeres jelleggel biztosan nem.
2021. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez csak mostanra vonatkozik. Egyébként meg a kérdésem nem válaszoltad meg. Lehet egyaltalan olyan, hogy egesz, egeszseges, friss szeklet tavozzon, de ami a "sorban" elotte van az meg nem ? Mert ezt en erosen ketlem...
2021. szept. 17. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Étrendtől is függ az állag/szín/szag triója.
2021. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnek, hogy belső aranyered (is) van, azt érzed.
2021. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!