Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez pánikroham volt, vagy mi...

Ez pánikroham volt, vagy mi lehetett?

Figyelt kérdés

Ma este felkeltem arra h nagyon erős migrénes fejfájásom van, nehezen kapok levegőt, zsibbad a kezem valamint olyan érzés mintha belülről teljesen szét akarnának szakadni a végtagjaim. Erős nyomást éreztem a hasamban is, meg a szerveimnél. Kb 4 óráig tartott, rohamosan törtek rám.

Tegnap is ugyan ez volt, csak kevesebb ideig tartott.

A telen volt olyan, hogy ugyanígy felkeltem nem kaptam levegőt és olyan érzés volt mintha 60 fok lenne bent, izzadtam mint a ló. Valamint napközben is apróbb tünetek voltak máskor is

Hozzátartozik, hogy édes apám pánikbeteg volt, gyógyszert is kellett szednie rá.



2021. szept. 19. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem az volt. Ezeket el kéne mondanod a háziorvosnak is.
2021. szept. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Zavartságot,szorongást éreztél mellette? Mert ha igen, akkor lehet, hogy pánikroham. De bármi is volt ez, keresd fel szerinten a háziorvosod.
2021. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, fel fogom! Hat enyhe zavartság volt, de az is inkább emiatt a rohamosan rámtörő fejfájás miatt szerintem. Tudom, hogy senki nem orbos itt, de ez mi lehetett akkor?
2021. szept. 19. 08:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Az is a dologhoz tartozik h tegnap este a pulzusom le esett 55-re, a 80-hoz képest
2021. szept. 19. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Agydaganat
2021. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Benzsi95 ***** válasza:

Hülye.......!

Nekem is volt ilyen és pánikrohamnak hívják, már 4 éve benne vagyok és meglepő tanulni vele élni. De vannak nagyon jó alternatíva módszerek a csillapításra mint például a CBD olaj, nekem sokat segített vagy egyéb gyógynövényes teák.

2021. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!