Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mihez kezjdek a magas pulzusom...

Mihez kezjdek a magas pulzusommal?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, 4 éve szedek gyógyszert, aminek a neve Coviogal. Alapból reggel szedek egy felet, mert 130-140-es a pulzusom ha felkelek. De az elmúlt hetekben délután is érzem, hogy felmegy, ezért muszáj vagyok bevenni még egy felet. Egyszerűen nem tudom mi van, de már kétségbe vagyok esve, és nagyon szomorú vagyok. Sportolok is, igyekszem egészségesen enni, és mégis ez van. :( Van valami ötletetek, hogy mit csináljak még?
2021. szept. 19. 22:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel első körben a háziorvosod.
2021. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

Írass fel egy Bisorpolol-t. Bisoblock, vagy bármi mást.

Esetleg Nebiv Ep-t. Ezek szolgálnak a pulzus csökkentésére. Az előbbi jól működő, második generációs, az utóbbi, új, harmadik genes. Én a Bisoprolol-t javaslom első körben.

2021. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megpróbálok más gyógyszert, hátha ez jobb lesz.
2021. szept. 19. 23:19
 4/21 A kérdező kommentje:
Már megint nem vagyok jól. :( 114 most. Szerintem holnap el is megyek és feliratom ezt.
2021. szept. 19. 23:42
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Felejtsd el 2-est, fogalma sincs miről hadovál. A javasolt gyógyszer hatóanyaga és annak menyisége pontosan ugyanaz, mint amit most szedsz. Majd amit a háziorvos javasol.
2021. szept. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

Legalább ne akard félrevezetni a kérdezőt...


Nagyon ügyi vagy, hogy a google-val rákerestél, és láttad, a fő hatóanyag ugyan az, a biso... DE nézd meg az egyéb összetevőket is. Más a "felvivő anyag."


Tehát túrónak kell bohóckodni, nulla ismerettel... Nézd már meg, a segédanyagokat... Nem mindegy ugyanis. Azért van többféle, mert egyik embernél az egyikkel, másiknál a másikkal hatásos.


A Nebiv Ep pedig ugye a hatóanyagában is teljesen más.


Tehát egy gyógyszer, annak hatékonysága bizonyos egyéneknél változó.


Ez nem ilyen egyszerű, hogy "há 5mg, az is 5mg, oszt jóvan az..."


Sőt, mint leírtam, még csak úgy se, hogy "há bizoprolol, az is bizoprolol, oszt jóvan az..."

2021. szept. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Bizony, én se veszem be anyám Bisoprorolját, mert más, mint az enyém. Nem mindegy.

Én negyedet szedek jelenleg.

2021. szept. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, oltva lettél?
2021. szept. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8! Igen, ez sem egy elhanyagolható kérdés.
2021. szept. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

Ha oltott vagy, akkor ha már mész, esetleg útba esik egy HIV tesztelő központ, vagy valami helyi megfelelője.. Főleg ha díjmentes ott is...


Kérj egy olyan tesztet azért én azt mondom. Leginkább ha 2 oltásod is van, még inkább ha legalább ~3 hónap eltelt az oltás óta. Abból baj nem lehet... Ha így van, kérlek értesíts az eredményről, üzenetben.


Nem kell kétségbe esni, ha oltott vagy, csak érdemes ezt is megnézni. Ez egy kis lehetséges grátisz, az immáron kezelhetetlen, súlyosabb szívprobléma mellé...


Ha nem vagy oltva, akkor ez lényegtelen, vedd semmisnek.


Ha oltva vagy, akkor feltehetően, jó erős gyanúval ez okozza az eddig kezelhető betegséged súlyosbodását, meg esetleges extrákat... Ez esetben, mondj el egy "miatyánkot" oszt ennyi...

2021. szept. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!