Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy magától...

Lehetséges, hogy magától kilyukadt a dobhártyám?

Figyelt kérdés

Elég fura lesz, de gyorsan leírom. Tegnap este 9 óra fele elkezdett fájni a fülem. Melegítettem sót + villanypárna, de most hajnal 2 körül felkeltem mert sokkal rosszabb lett, annyira bedugult, meg fájt, hogy sírtam. Éreztem, hogy olyan mintha ki akarna szakadni a dobhártyám. Ittam egy kamillateát + vettem be algopyrint.

Aztán elkezdtem gondolkodni hogy basszus, mivan ha fel kell szúrni a fülem, merthogy ez kezd elviselhetetlen lenni, majd itt gyk-n elkezdtem utánaolvasni hogy mennyire fáj, hát nem csalódtam, soha nem akarom átélni. Olyat is írtak hogy van akinek magától szakad át..

Aztán van az amikor pl iszol egy szénsavas üdítőt és nem büfögsz, de valami hasonló dolgot csinálsz ami annál picit gyengébb, nem tudom hogy kell leírni, kérődzöl mondjuk🤣 na ilyen volt nekem, és ott nagyon fájt a fülem, olyan volt mintha így “kinyílt volna majd visszazáródott volna”. Azóta épphogy szivárog egy kis gennyes-pirosas (talán véres) váladék a fülemből, de elenyésző mennyiség, csak fülpálcikával nagyon óvatosan “kitöröltem”, ami oda folyt a fülem elejébe és onnan tudom. A nyomás is megszűnt. Most akkor lehet hogy kipukkant tényleg a dobhártyám?



2021. szept. 21. 04:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez történt volna, nem hallanál... Meg szerintem kegyetlenül fájna..
2021. szept. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Oké, nem teljesen, pontosítok.. Igen feltűnően "gagyi lenne a hangzás." Tehát azt biztos észrevennéd. Mint mikor egy hangszóró kiszakad.. Az is szól még, de borzasztóan..
2021. szept. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ohh értem, pedig fura mert amúgy pont azt írták hogy fülszúrás után szinte megkönnyebbülés, mert kitisztul minden.. de lehet, hogy csak a gyógyszer miatt nem érzek most ott semmit..😕
2021. szept. 21. 04:41
 4/18 A kérdező kommentje:
De amúgy erre a fülemre ami begyulladt, elég rosszul hallok, konkrétan alig.
2021. szept. 21. 04:42
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igen, lehetséges. De nem tudom, mennyire ismered a szervet. Lényegében annyit akartam átadni, hogy ne fossál, nagy baja nincs... Regenerálódik... Lehet egy pici szakadás lett rajta igen, de ez gyógyul.
2021. szept. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Áh nem fosok amúgy, még örülnék is neki komolyan, mert akkora fájdalom nem volt mint amilyennek egy szúrást tudok elképzelni, de most tényleg eltűnt az a nagy nyomás és sokkal jobb.🥺 Köszönöm a segítseget!😊
2021. szept. 21. 04:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. Ha rosszabbodna, nem javulna, azért menj el orvoshoz. Ennél hangosabban nem tudok már írni. :D
2021. szept. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mindenképp elmegyek ígyis, valami fülcseppet írjon nekem😃

😂😂😂😂

2021. szept. 21. 04:54
 9/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Kiszakadt valószínűleg, nekem volt ilyen egyszer. Ha már megtörténik megszűnik a fájdalom, én pl. magát az átszakadást nem éreztem, csak hogy a fájdalom hirtelen megszűnt és folyt a genny belőle. Menj el orvoshoz, mert legalább ír fel AB-t, fülcseppet nem fogsz kapni, még víz sem mehet a füledbe,ne piszkáld.
2021. szept. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És meddig nem érheti víz a fülem?
2021. szept. 21. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!