Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér fájhat így?

Aranyér fájhat így?

Figyelt kérdés

Végbél táji fájdalmam van,amivel megyek is proktológushoz de csak 2 hét múlva van az időpontom.

Addig gondoltam megkérdezem hátha valaki már tapasztalt ilyet :(


Szóval úgy fáj ott,mintha beütöttem volna de nem történt ilyen. Mindenütt azt írják hogy az aranyér akkor fáj ha ül az ember de nekem mozgáskor, ha hajolok vagy lépcsőzöm,bizonyos mozdulatoknál illetve ha köhögök. Először azt hittem a farokcsont ami közvetlenül a nyílás fölött van,de tapogattam és nem,szóval ez inkabb ilyen belső/izom fájdalom lehet egyből a csont alatt.


Létezik,hogy aranyér ilyet okozzon?

Nagyon aggódom mert a hasam is megy 2 napja,igaz arra már kaptam a háziorvostól hasfogót de félek összefügg a kettő és ez valami komoly gond :(



2021. szept. 22. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez aranyérnek tűnik. Nem csak akkor fájhat ha ülsz, akkor is ha hajolsz, guggolsz, bármilyen megerőltető munkától.
2021. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve amikor nagyon csúnyán kijött még menéskor is nagyon fájt, sebészeten Aurobin kenőcsöt írtak fel, az pár nap alatt rendbehozta.

Most megint előjött pár napja, de vettem Proktis-M kenőcsöt és már majdnem rendbe jött. Székrekedés és hasmenés is előhozhatja, ne aggódj.

2021. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, fájhat így is. Tavaly ősszel majd 2 hónapig küzdöttem vele, Detralex tabletta, Reparon kúp és Herorid kenőcs volt a megoldás.
2021. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oh örülök,hogy elmúlt nektek, köszönöm a válaszotokat!


A proktológushoz mindenképp elmegyek,hogy megerősítse a dolgot de akkor annyira nem esek kétségbe addig.

Mindenesetre nagyon kellemetlen pláne ha jövök megyek emberek között jól kell palástolni a fájdalmat.

2021. szept. 22. 11:58
 5/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam adok hírt hátha valaki erre téved, voltam proktológusnál és nincs se aranyerem se polipom! Teljesen negatív minden proktológiai szempontból.

Csak az a baj,hogy még mindig fáj :( A doki szerint ez mozgásszervi eredetű lehet.

2021. okt. 5. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint további vizsgálatok kellenek.
2021. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!