Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegségbe ellen mit...

Pánikbetegségbe ellen mit tanácsotok? halálfelelmem van hogy leall a szivem voltam sürgősségin és minden rendben találtak

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvosodhoz, mondd el neki a tüneteid és kérj tőle beutalót a pszichiátriára. Ott tudnak segíteni. Ha szükséges és nem idegenkedsz tőle, akkor gyógyszert is felírhatnak rá.
2021. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
irtak fel frontit meg kedvjavitot de semmit se használt nekem!
2021. szept. 28. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
A frontin elvileg 1 órán belül hat, de ha a "kedvjavító" alatt valami antidepresszánst, vagy SSRI-t értesz, akkor annak több hét kell, mire a valódi hatását kifejti, addig csak a mellékhatásait érzed.
2021. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szorongok is.nekem azt mondták hogy a Sziv nem állhat le 78 volt a pulzusom
2021. szept. 28. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is volt már pánikrohamom és szorongásos rohamom is. Úgy éreztem, hogy meg fogok halni. Megmértem a vérnyomásom és normális volt, a pulzust is beleértve(pedig úgy éreztem, hogy szétrobbannak az erek a nyakamban, stb.). 78 az teljesen jó, a necces az, ha nyugalmi helyzetben(ülve/fekve) tartósan, vagy túl sokszor 120 fölé megy. De még az sem jelent feltétlenül szervi okot. Próbáld meg beazonosítani azokat a szituációkat, amik ezt az érzést kiváltják belőled és (ha módod van rá) kerüld el őket első körben.
2021. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2021. szept. 28. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon szívesen!
2021. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
menj el pszichologushoz, pszichiaterhez.
2021. szept. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az segített, hogy vettem egy okosórát, ami mutatja a pulzusom. Amikor látom, hogy nincs semmi gond, normális a pulzus, mindig könnyebben megnyugszom
2021. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!