Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lázas vagyok, nem tudok...

Lázas vagyok, nem tudok aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkaptam a covidot, náthás vagyok, fáj a torkom és lázam van.


Egész éjjel nem tudtam aludni, majd megsültem a takaró alatt, de közben rázott a hideg és tiszta víz voltam. Lázcsillapító nem használt... Délután is próbáltam aludni, de nem ment. Nagyon fáradt vagyok.



Volt már valakivel hasonló?

A segítséget előre is köszönöm.



2021. szept. 29. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Szedjel rengeteg C vitamint, forró teát igyál. Irass fel az orvosoddal antibiotikumot.

Jobbulast :)

2021. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Velem rengetegszer volt ilyen, nagyon sokat vagyunk betegek! Nálam a vizes ruha, borogatás használt! Vagy 1-2 napot végigszenvedni így és utána kezdesz majd aludni is...


Sajnos tapasztalatból mondom, évi 40-szer legalább beteg vagyunk, anyám tanár, ez megy 8 éve folyamatosan...

2021. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
91%

Jobbulást kívánok Neked! 🙂Gyógyulj meg, minél hamarabb!

Citromos és mézes teát igyál, ami forró természetesen. Foggyasz sok gyümölcsöt és zöldséget!

2021. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Aha, újra ez van... Nyáron nem voltunk betegek... De egyébként a többi tanár is leszarja, ha full lázasan bemegy. csak ne kelljen helyettesíteni.... Coviddal meg ilyenekkel nem foglalkoznak...


Mondjuk, aki kezet sem képes mosni, meg hasonló, wc után sem attól, mit vársz... Meg azt hiszi, a hideg idő miatt beteg. Nem tudom, szerintem ez nagyon szörnyű.

2021. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!