Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős gyomorfájdalom? Mi lehet?

Erős gyomorfájdalom? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni, hogy már folyamatban vannak a kivizsgálások, de nem hagy nyugodni így sem a dolog, kíváncsi vagyok mással is történt e hasonló.


3 hónapja született meg első gyerekem, azóta fordul elő ez alkalmanként. Teljesen random, elkezd fájni a gyomrom, ami fokozatosan erősödik, addig a pontig, hogy már a légzés is nehéz. Maga a fájdalom elviselhetetül erős, tompa és éles is egyszerre, minimálisan kisugárzik a hátba, és a felső mellkasra. Semmilyen pozíció nem segít a fájdalmon, nem is éfő érzés. Nem gyomorrontás, és nem is ételmérgezés (mind kettőm volt már, ez nem ezekhez hasonló).

Legutóbbi alkalmmal hányással is járt a fájdalom, szerintem egy kisebb hőemelkedéssel is, és még két nap múlva is volt egy kellemetlen, feszülő érzés a gyomromban.

Mi lehet ez?

Google-en keresztül nem találok olyat ami speciálisan erre illene.



2021. okt. 1. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Én honnan tudjam? Miért nem mész orvoshoz? A válaszolók 98%a csak találgat, 1% a frászt hozza rád a maradék egy trollkodik! Nem konnyebb, egyszerűbb lenne felkeresni egy orvost? De most komolyan...
2021. okt. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam előre jelezni hogy már folyamatban van a kivizsgálása a dolognak, úgy tűnik nem volt elég feltűnő helyen. :)
2021. okt. 1. 01:35
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
1.nagyon be vagy feszülve így hajnali 1kor...
2021. okt. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Én vagyok befeszülve? Hallod! A kerdezo nem tud várni az eredményre! Na mindegy jobbulást kívánok
2021. okt. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
4.itt nyugodtan lehet kérdezni bármit ha nem tudja kivárni ez van de te jobban feszült vagy nála...és a kérdező esetében megértem de te mire fel?
2021. okt. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Csak tipp, de gyomorfekély lehet esetleg?


Vezess táplálkozásnaplót, hogy mit eszel és mikor fáj.


Esetleg szódabikarbonát próbáld ki, ha rosszul vagy.

2021. okt. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Valóban sok oka lehet. Talán elnyomhatta a baba, vagy gyulladás lépett fel. Gyomorsav is okozhat ilyen fájdalmat. Ott van a hasnyálmirigy is. Bizonyos ételekre allergiás lehetsz, egyre többen laktóz és glutén érzékennyé válnak. Nos-pa segítségével enyhülhet a fájdalmad. Érdemes magánrendelésre menni, ultrahangra, ha a pénz nem akadály.

Nagyon érdekelne majd mi okozza neked ezt a nagy fájdalmat.

Nekem sajnos daganat nyomta, most megműtöttek, méhem is kivették.

Ez az ígéret neked is erőt tud adni a jövőre!

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

2021. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hamitorpe90 válasza:
0%
Szia! Sikerült valamit kideríteni?
2022. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Többször jártam már azóta kórházban, és még mindig csak találgatnak. És akkor mondhatnánk, hogy "éljen Magyarország!", de ez itt Anglia.

Gondoltak savra, de nem az, epekőre, de valószínű nem az, rákra, de nem az.. majd kiderül valamikor

2022. jan. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!