Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aranyerem visszajott, vagy...

Az aranyerem visszajott, vagy el sem mult?

Figyelt kérdés
Vegbeltajon egy csomot ereztem, mire idopontot kaptam a proktologiara, a csomo el is mult. Orvos azt mondta, hogy kulso aranyer (3 h iranyaban esoen regredialo kulso lencsenyi ep anodermaval fedett aranyeres csomo), ami mar felig visszahuzodott. Kaptam 4 napon keresztul 2x3, majd 3 napon keresztul 2x2 Detralexet, kamillas ulofurdot meg utifu maghej szedeset javasolta. Miutan beszedtem a gyogyszert, ra egy hetre csirkemaj evese utan jobban erolkodtem a WC-n es valosziuleg ujra elojott; csomot most nem erzek, inkabb csak viszketest. Mit vegyek ra?

2021. okt. 1. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Az aranyér sosem múlik el. Reparon krém.

Igyál többet, egyél több zöldséget, hogy lazább legyen a székleted.

2021. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egy kenőccsel elintézném.

Ez egy többnyire visszatérő probléma szokott lenni az ember életében,ha egyszer előjön.

Megtanulsz vele együttélni meg odafigyelni,hogy elkerüld,ami kihozza.

Eszembe nem jutna állandóan dokihoz szaladgálni vele.

Még akinek műtötték is, ismeretségi körben van kb 5 ember, nekik is ugyanúgy visszatérő probléma.

Egyél több rostot, kerüld a csípős kaját,igyál elég folyadékot és ne fázz fel!

Figyelj oda,hogy mit fogyasztottál miután kijött és azt kerüld.

Egy barátnőmnek pl az ilyen 3:1-ben kávék miatt jött ki. Azóta nem fogyasztja és megszűnt a problémája.

2021. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az aranyér sosem múlik el, csak mérséklődik, esetleg tünetmentes lesz.


Mint írták, kenőcs, esetleg kúp, meg hát ne egyél olyat amitől előjön.

2021. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha eltudnál menni magánrendelésre, az orvos tud olyan krémet csináltatni ami segít elkerülni a műtétet, és később sem újul ki.

Ez sokaknak okoz szenvedést!

Nem tudom mennyire értékeled a Biblia ígéreteit, de nemsokára megszűnik az összes betegség!

2021. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] ha sokat szenvednél és már kipróbáltál mindent is, mint én...akkor ezt a krémet javaslom. Egy nagy alatt csodát tett. Van, akinek kisem jött a krém óta, bár így lenne...
2021. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2017-ben építkezéskor előjött az extrém fizikai megterheléstől. Egy hét + valami gyógyszertári kence és elmúlt. 2018-ben 2 hétig szenvedtem vele egy óvatlan tartósabb guggolás miatt (motorkerékpár szerelés).. Legutóbb már 1 hónap házi kezelés (Reparon krém + kúp + tabletta, Aloe Gel, Aloe Spray, Detralex kúra ) után sem szűnt meg. Meguntam, hogy visszatér és egyre hosszabb időtartamra keseríti meg a hétköznapokat. Kerestem egy magán praxist ( google a legjobb barid) és egy ~5 perces beszélgetés + vizsgálat után 3 trombotizált (gyulladt, csomós) külső érszakaszt távolítottak el sebészi úton. A beavatkozásból semmit sem éreztem azon kívül, hogy valami történik ott hátul... Az egész manőver köszönéstől elköszönésig nettó 40 perc volt. Ahogy kiment a helyi érzéstelenítő akkor láttam pár óráig csillagokat, de ~ 18.00 kor jöttem ki a rendelőből, 21.00-kor már aludni is tudtam mert csillapodott annyit. Másnap szinte semmi egy kis húzódáson kívül... pár napot pihentem és következő héten már folytathattam a sportot is. Ennek már több mint egy éve, azóta (lekopogom ) semmi...nyoma sincs.

Egy a lényeg: ehetsz te akármilyen egészségesen, fogyaszthatsz elég folyadékot, kerülheted a necces szitukat (hidegre ülés, emelés stb.) ha hajlamos vagy rá és egyszer előjött, végig fog szivatni amíg nem műtenek meg...

Heti 6 alkalommal edzek felkészülési időszakban és 3 alkalommal " pihenő" alatt. Rostban gazdagon táplálkozom, életemben nem volt még probléma a reggeli ceremónia során..naponta 4-4,5 liter folyadékot (szénsavmentes-leginkább sima víz) fogyasztok...mégis megtalált ez a nyavaja.

Meg kell műteni mert egyre rosszabb lesz.. először 1-2 nap, aztán hét, aztán hónap... Túl sokáig vártam és emiatt azt tanácsolom, az a 1,5 nap amíg kicsit húzódik és salyog a vágás helye nem ér annyit, hogy előtte annyit szenvedj vele...

A krémek mind placebó hatást érnek el max a tüneteket kezelik de nem az okot...! Menj dokihoz, csípjék ki gyorsan ha külső és nem lesz vele gondod többet :) KITARTÁS!

2021. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!