Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfázásos betegség tünetek?...

Megfázásos betegség tünetek? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt úgy éreztem, mintha bolyongna bennem valami betegség meg mintha fájni akarna a torkom. A torkom nem fáj viszont mára ágynak estem. Feszít-fáj az egèsz fejem, tüsszögök, az orrom hol folyik hol pedig dugul. Hőrmelekedésem, lázam nincs, nem is köhögök viszont ígyis elég rosszul vagyok, gyenge nagyon. Az arcüregem is nyom, feszít. Tünetileg kezelgetem magam, pl coldrex, teák, szódabikarbónás lábáztatás, orrspray, vitaminok. Kb meddig tart egy ilyen betegség? Ez valami vírus? Csak mert mindenki ebbe van most benne. Covid lehet? Sajnos tömött buszokon közlekedek meg az egyetemen és a munkahelyen is ezren vannak. Hàziorvost felkeressem?

2021. okt. 2. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Szódabikarbónás lábáztatás???


Sinupret-et vegyél, kakukkfűteát, sok teát igyál.

2021. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, méregtelenít és lehúzza a betegséget lábon keresztül. Köszi, kipróbálom.
2021. okt. 2. 14:41
 3/3 krwkco ***** válasza:

Nátha ellen a lábáztatás emelkedő hőmérsékletű lábfürdővel a leghatásosabb. Tegyél a lavor mellé egy kancsó forró vizet és öntsd hozzá a vízhez olyan ütemben, ahogy bírja a lábad. Utána szárazra törlés és meleg zokni.

Áthülés után bombabiztos, de meglevő náthára is jó.

2021. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!