Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? 😅

Mi bajom lehet? 😅

Figyelt kérdés
Nem akarom ráfogni az oltásra de mióta megkaptam azóta időnként a lábujjaim olyan mint hogyha meg lennének fagyva, modernával oltottak be és csak azóta van ez így. Olyan érzés mint mikor kiskoromban szaladgáltam a hóban is beázott a cipőm És ilyenkor elkezdtek lábujjaim lefagyni. Egyébként épp ez idő alatt egy új cipőt is hordok lehet hogy ez miatt van de nem csak akkor érzem ezt amikor rajtam van. Ezt a jelenséget nagyjából napi egyszer fél - egy órán keresztül érzem. Egyébként nem csak ilyen bajaim vannak például múlt héten lázas voltam és most is az vagyok ezelőtt pedig évek óta nem voltam még csak rosszul sem. Az is lehet hogy mivel új munkahelyem van ezért betegedtem le mostanában de szerintem ez hülyeség. Mi bajom lehet? Köszönöm a válaszokat. Ui. Egyébként a második oltást 2 hete kaptam meg.

2021. okt. 3. 01:05
A kérdező szavazást indított:
Nem az oltás!
Az oltás miatt meggyengült az immunrendszered
Ez ennek a vakcinának a mellékhatása
Egyéb
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem túl szoros a cipő? Akkor szokott fagyás-érzés lenni, ha el van szorítva a vérkeringés, vagy legalábbis akadályozva van. Ha megoldható, hanyagold most pár napig az új cipőt, aztán reméljük, az megoldja a problémát. Ha mégsem a cipő miatt van, akkor menj el orvoshoz, ez komolyabb gondot is jelezhet, mondjuk érelzáródást (bár az nem egyszerre a két lábban szokott történni).
2021. okt. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szoros a cipőd, nehogy már ez is oltás miatt legyen 😂


Tegnap nagyon berúgtam, és ma hányingerem van és fáj a fejem. 3 hónapja kaptam oltást, az miatt lehet szerintetek?

2021. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a héten másik cipőt fogok használni, és majd meglátom mi lesz, #2 két kérdést tettem fel, a második:


"Egyébként nem csak ilyen bajaim vannak például múlt héten lázas voltam és most is az vagyok ezelőtt pedig évek óta nem voltam még csak rosszul sem"


Mint mondtam, nem szerettem volna az oltásra kenni semmit, de kicsit érdekes hogy utána betegezem le, kezd el a lábam "fagyni" :p

2021. okt. 3. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Okés :D Amúgy nekem a szorosra kötött cipőfűző is szokott ilyesmi csinálni.
2021. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen idegen az érzés, igazából ezért nem értettem, de ma a leglazább cipő van rajtam, megnézem hogy alakul
2021. okt. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!