Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Duspatalin hatásos lehet, nem...

Duspatalin hatásos lehet, nem tudni milyen bél gondra?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok. Két hónapja jobb alhasam szúr, éget görcsöl. Olykor a bal oldalt is érzem. Illetve köldök fájdalom lép fel ritkán. Kórházban nem jöttek rá a bajomra, vakbelet ki zárták. Az elvileg ilyen hosszú ideig nem is lehetséges. Hasi ultrahangok sem mutattak semmit, nőgyógyászatilag minden ki van zárva. Állandó szédülés kíséri. Endokrinológushoz fogunk menni illetve gansztroenterologushoz viszont nem mostanában van időpont.. Esetleg valaki hasonló tapasztalatokkal?

Duspatalin hatásos lehet?



2021. okt. 6. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Én inkább diétával próbálkoznék, glutént, cukrot, laktózt kizárni. Mellette pedig probiotikum.
2021. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló gondjaim vannak, azóta sem jutottam előrébb. Nálad kiderult valami?
2021. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bevált a gyógyszer?
nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!