Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Derékfájás milyen gyógyszert...

Derékfájás milyen gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
26 eves fiu vagyok , kb 1 hete ereztem hogy kezd fajdogalni. Aztan vasarnap nehez fizikai munkat vegeztem (talicskazas stb...) es azota egyre jobban faj. Mivel fizikai munkat vegzek (sofor vagyok , kell pakolni is , hajolgatni) igy egyre nehezebben viselem. Eddif ugy voltam vele hogy majd elmulik , maskor isnereztem mar. Viszont mara mar nagyon faj , szinte hajolnonis alig birok. Kinek mi valt be? Elore is koszi
2021. okt. 6. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Patikai tabletta méreg , szerves vitamint növenyi kivonat ,algakészítmények segítenek . Zseletin cápaporc nem segít , a növényi pektin flaninok azok jók .
2021. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Diclofenac kenőcs! Pihenés leginkább, de ha dolgoznod kell, ez nem lehetséges. Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy megerőltesd magad. Nem könnyű munkát találni! Viszont nemsokára lesz egy új világ amelyben bizonyára szívesen élnél.

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2021. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Növényi pektin akut fájdalomra! Meg új világ... Jesszusom!


Vény nélküli szerekkel sokra nem mész, de ha nincs másra módod akkor Advil ultra forte, ez 400 mg ibuprofen. Kellene izomlazító, de próbálhatod a Tigris tapaszt is. És hát az igaz, hogy kellene 1-2 napot feküdni.

2021. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért 26 évesen nem kéne még fájnia, főleg úgy, hogy rosszabbodik. Meg hogy még fiatalabban is volt már ilyen. Magyarán itt valami krónikusabb jellegű baj is lehet a háttérben.

Én olyan 40 éves koromig ezt hírből sem ismertem, de most 10 évvel később is igen ritka még.

2021. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!