Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár hónapja megváltozott...

Pár hónapja megváltozott (büdös) testszag mit jelezhet? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Februárban szültem. Terhesség vége felé kezdtem izzadósabb lenni, ami utána is megmaradt. De ami egyre rosszabb, az a testszag, hónalj is, lent is.

Megjegyzem van némi inzulin rezisztanciám, és pajzsmirigy alulműködésem, amire szedek gyógyszert évek óta, és persze diétáznom.

De terhesség óta rendkívül szúrós büdös a testszagom. Naponta többször is kell tusolnom.

Miért lett ez így? Mit lehetne ez ellen tenni?

Járt már valaki hasonló cipőben?



2021. okt. 7. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Férjed is érzi? Nem lehet hogy te lettél szagérzékenyebb?
2021. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És megérkezett az első nyomorult unatkozó kretén, aki azt hiszi mekkora humorista.

Jól oda szóltál!!

Használják tusfürdőt!

Hehe mintha nem használnék, meg dezodor is.

Mindegy neked jól esek egy beszólás. Unalmas kis nyorult életed ez feldobja, hát akkor örülök ha ettől most jobban érzed magad. :D

Oké dupla annyi tusfürdőt fogok használni!

2021. okt. 7. 08:15
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Hormonoktól. Golyós dezodort próbálj, ha nem kérj orvosi segítséget. A lányom dettó,ugyanezekkel a betegségekkel küzd, nagyon nehezen múlt el.
2021. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2

Igen érzi a férjem is.


Reggel ébredés után rosszabb a helyzet. Éjjel is sokszor leizzadok alvás közben, pedig nincs túl meleg.

2021. okt. 7. 08:18
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Lányodnak is pajzsmirigy alulműködés és/vagy inzulin rezisztancia volt a problémája, vagy egyéb hormonális gond volt?

Mi segített neki a testszagon?


Természetesen járok rendszeresen endokrinológushoz évek óta. Ő nézi a labor eredményeim, az alapján írja fel a gyógyszereit.

2021. okt. 7. 08:22
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenféle dezodort próbáltam már. :(

De ott az altesti szag is, ami ugyancsak szúrós tud lenni. Az ellen csak a tusolás segít.

2021. okt. 7. 08:25
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, pm alulműködéses, IR-es és a 3. szülés után durvult be ez az izzadással is együtt járó dolog. Ő is sokat mosakodott, ruhát cserélt stb. Aztán magától rendeződött.
2021. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#8

Fu akkor van remény.


Mennyi idő után rendeződött neki ez a dolog?

2021. okt. 7. 08:29
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is ebben a cipőben járok. lecseréltem "természetesre" (forever) az izzadásgátlót, aztán nagyon be durvult a helyzet. Naponta többször zuhanyoztam tusfürdővel😂, tiszta ruha, semmi műszálas,lenge, jól szellőző. Le cseréltem a szuper izzadásgátlót. Változtattam az étkezésen és úgy tűnik rendeződött. Nekem akkor rosszabb ha édességet eszem, így azt hanyagolom. A pajzsmirigyemmel minden rendben, de valószínűleg nekem is IR van, jövő hónapban megyek dokihoz.
2021. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8

Meg nem mondom, mert már 4 és fél éves a legkisebb, de az biztos, hogy eltelt 1-1.5 év.

2021. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!