Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérnyomás gyógyszer el hagyásá...

Vérnyomás gyógyszer el hagyásával kapcsolatban mik a tapasztalatok? 35 kilót fogytam, és észre vettem, hogy elég alacsony lett a vérnyomásom 105 meg hasonló értékek... Fel hívtam a a háziorvost, az asszisztensel tudtam beszélni, aki azt mondta

Figyelt kérdés
Hagyjam abba mèrjem, egy két hétig aztán hívjam fel őket megint és a doki el dönti abba hagyhatom e a gyógyszert...
2021. okt. 13. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Tégy úgy ahogy mondta az asszisztens :)

Gratulálok! A fogyás máris hozott más pozitív fejleményeket magával. Valószínűleg megpróbálhatod majd elhagyni a gyógyszert

2021. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 és nem dohányzom másfél éve ezt el is felejtettem.... Nagyon jó lenne nem kéne szednem többet anno a stressz plusz túlsúly hozta magával ez biztos, még 10 kilótól szeretnék megszabadulni szép lassan...
2021. okt. 13. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
A 105 az nem alacsony, hanem perfekt.
2021. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ha gyógyszer nélkül 120 körül lenne neki, akkor felesleges szedni.
2021. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem 120 vol neki, de attól még a 105 nem alacsony.
2021. okt. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma 99 volt reggel úgyhogy szépen el kezdem abba hagyni mèrem minden nap többször aztán kiderül....
2021. okt. 14. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, úgy értettem, ha most elhagyja és normális értéken belül marad, akkor miért ne próbálnák meg.
2021. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!