Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért csinálhatja ezt a belem?

Miért csinálhatja ezt a belem?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja van ez a dolog .

Elég sokszor van hogy kurtyog, vagy hogy mondjam.. hallható a belek mozgása , ezzel együtt ilyen rossz fura közérzet is társul…. WC n a székletem néha laza, általában jó . Wc után van, hogy hányingerem is lesz…


Voltam laborban ott minden 10/10. Gyomortukrozes biopsziaval az is jó . Milyen vizsgálatot lehetne még elvégezni , vagy mi okozhat ilyen tüneteket?


Már attól tartok, vékony vagy vastagbél daganatom.. teljesen kikészít mentálisan .



2021. okt. 14. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
kolonoszkopiara menj el egy proktologushoz aki megcsinalja a beltukrozest, elotte par nappal figyelned kell majd az etkezesre es elotte nap kikell hajtanod magadbol mindent, a vizsgalatnal altalaban boditanak es nem erzel semmit majd, az alapjan megmondja van e gyulladas a nyalkahartyan vagy polip
2021. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Étel allergia/intolerancia bármikor kialakulhat, én inkább abban az irányban kezdenék, nem kolonoszkópia lenne az első gondolatom.
2021. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igazából volt vizsgálat ilyen irányba is. Nem találtak semmit , amire allergiás lehetnék :/.
2021. okt. 14. 12:22
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ép testben ép lélek! Mi a helyzet a lelkeddel?


“Az agy és emésztőrendszer működése között szoros kapcsolat van. Ezért is van az, hogy a lelki betegek legalább fele szenved egyidejűleg emésztőszervi panaszoktól is, ami általában irritábilis bél szindróma vagy refluxbetegség, de lehet fekély- vagy gyulladásos bélbetegség, ételallergia vagy -intolerancia is.”


“Beteg lélek? Egy gasztroenterológus gondolatai”


[link]

2021. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát mivel nem javul semmit, ezért már kezdek kicsit ideges/szorongós lenni… :/ .

Arra is gondoltam, hogy esetleg bélflóra ? Azt lehet vizsgálni valahogy ?

2021. okt. 14. 13:48
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Ki kéne vizsgáltatni a beleid.
2021. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
22-re van időpontom .. :/.
2021. okt. 14. 14:32
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Az késő...

Esetleg magándoki?

2021. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez magán doki :o .
2021. okt. 14. 15:32
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki valamilyen probiotikumot, ha a bélflóra megváltozott rossz irányban, az segíthet helyreállni. Fogyassz rendszeresen savanyú káposztát és erjesztéssel készült élőflórás tejterméket.
2021. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!