Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintem influenzám volt....

Szerintem influenzám volt. Szerintetek (covid)?

Figyelt kérdés

Lebetegedtem. Kb. Másfél hétig tartott.

A tüneteim között magas láz, fejfájás, hidegrázás,szédülés, íz- és szaglás érzék elvesztése, stb. Néha hányingerem is volt, de nem hánytam.


Szerintetek influenza vagy korona, vagy egyéb?


(Megj.: NEM vagyok beoltva)



2021. okt. 16. 12:31
A kérdező szavazást indított:
Influenza
Covid-19 / 1-2 hullám valamelyik variánsa
Covid-19 / 3-4 hullám valamelyik variánsa
Egyéb (komment)
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Honnan a f…omból tudjam, már ne is haragudj. Pcr tesztet kell csináltatni, nem szavazást.


Egyébként egy oltott is lehet covidos, sőt fertőzhet is.


Üdv,

Valaki, aki kétszer is átesett a covidon

2021. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Brit kutatások szerint ebben a kérdésben hasznosabb a teszt a szavazásnál 😉
2021. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Felesleges a teszt, csak vártam volna a sok "meg fogsz halni mert koronás vagy" illetve a "megfertőzöl mindenkit" típusú kommentet.


Nem véletlen szerepel a kulcsszavak között a 2017-es szám :)

2021. okt. 16. 15:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenesetre már ilyen rövid idő is elég volt ahhoz, hogy két ember szerint már 2017-ben is elkaptam a covid-19 egyik újabb variánsát :)
2021. okt. 16. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Te zseni...

A kérdés tegnapelőtti. Senki nem nézi, hogy miket firkantottál a kulcsszavakba. Ha valaki mégis észreveszi, hogy odaírtál egy 2017-es számot, nem fogja érteni, hogy miért tetted, de azt biztos nem fogja hinni, hogy 2017-ben írtad ki a kérdést. Mitől hinné azt?

Mindenesetre azt kijelenthetjük, hogy a gyermeteg provokációs kérdés-kísérleted a várt eredmény tekintetében sikertelenül zárult. Nem mások pörögnek hülyén a témán (ahogy azt a válaszokból látni vártad), hanem te a kamukérdéseddel. Más dolgod, más témád nincs, koronamániás?

2021. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem 2017-ben írtam ki a kérdést.

Az eset (maga a megbetegedés) történt 2017-ben.


De egytől-egyig stimmelt rá a koronavírus összes tünete.


Lehet, hogy provokatív, de még így is van, aki szerint covidos voltam.

2021. okt. 18. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem 2017-ben írtad ki, mindenki tudja.

De az hol derül ki a kérdésedből, hogy a betegséged 2017-ben volt? Mert szerintem sehol.

Abból, hogy a kulcsszavak közé odabiggyesztettél egy évszámot, senkinek nem ez jön le, csak az, hogy "hát ez meg minek írta oda, hogy 2017, hogy jön ez ide?".

2021. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]



"Magyarországon a 2015-ös év a halálozási statisztikákat tekintve nagyon figyelemre méltó volt.



2015 ELSŐ NEGYEDÉVÉBEN KIUGRÓAN SOKAN HALTAK MEG AZ ELŐZŐ ÉV AZONOS IDŐSZAKÁHOZ KÉPEST MAGYARORSZÁGON.



2015 januárjában 13 171-en vesztették életüket, azaz 2047-tel többen, mint az előző év azonos hónapjában. 18,4 százalékkal többen haltak meg, mint 2014 januárjában.


2015 februárjában volt az időszak halálozási adatainak legnagyobb kiugrása: 26,7 százalékkal haltak meg többen, mint egy évvel korábban. Ekkor 13 168 elhunytat regisztráltak, ami 2774 fővel volt több, mint 2014 februárjában."

2021. okt. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 nyilvánvalóan az is a korona miatt volt
2021. okt. 29. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!