Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyaki érszűkületet, tágulatot...

Nyaki érszűkületet, tágulatot vagy vérrögöt jelezhet nyaki fájdalom?

Figyelt kérdés
Agyi keringészavarom is van, nem tudom, hogy ettől vagy alacsony vérnyomástól és gyerekkorom óta néha fáj a fülem alatt.

2021. okt. 22. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
akár azt is jelentheti hogy elaludtad a nyakadat.
2021. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mostanában minden nap fáj, néha pont a verőeremnél.
2021. okt. 22. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez is lehet pocsék matractól rossz testhelyzettől.
2021. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz agyi keringészavar alatt?
2021. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Latinul kis- és nagyagyi keringészavart írtak a papíromra a neurológián. Utánanéztem, és stimmelnek a tünetek: szédülés és fél- vagy teljes oldalas gyengeség. És néha ijesztőemn bizsereg a fejem vagy nyomást érzek benne vagy ott és úgy fáj, ahogy és ahol nem szokott. Kaptam is rá keringésjavító infúziót, de még nem teltek el hetek, ezért még nem hatott.
2021. okt. 23. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetek alatt hat csak az infúzió? Az durva, és addig maradnak a tünetek?
2021. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már így is másfél éve tartanak, de csak most tudtam meg, hogy van olyan város, ahol adnak rá infúziót. Valakinek napok alatt hat, nekem 4 éve csak hónapok múlva múltak el a tünetek, de akkor csak 4-szer kaptam infúziót, most meg 10-szer, de akkor csak egy-két hónapja tartottak a tünetek és akkor a keringésjavító gyógyszeremen is emeltek, de ennél tovább már nem lehet emelni, úgyhogy lehet, hogy kipróbálok egy keringésjavító étrendkiegészítőt.
2021. okt. 24. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!