Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meleg ételtől hirtelen rosszul...

Meleg ételtől hirtelen rosszullét?

Figyelt kérdés

Vacsora közben éreztem, hogy egy nem kihűlt falat került a számba, kb olyan érzés volt, mint amikor valami töményet iszik az ember, és érzi ahogyan lefolyik a torkán. Itt azonban egy pillanatra minden elsötétült előttem, nem ájultam el, kissé talán csak megszédültem. Mi a fene lehetett ez? Se előtte, se utána semmi bajom nem volt, illetve nincs is. Nem pánikolok, csak soha nem volt még ilyen, és semmi betegségem sincsen.

25F



2021. nov. 3. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Az órám szerint a pulzusom sem szökött az egekbe közben
2021. nov. 3. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban 25 vagy, akkor közepes hipochondriára tippelnék.
2021. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg 25 vagyok, de sosem gondoltam magamra hipochonderként...
2021. nov. 3. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl forró volt, amitől hirtelen így félálomban megijedtél és mini pánikrohamot kaptál. Nem lehetett az olyan forró, hogy kárt okozzon, ha nem jött ki azonnal! :)
2021. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Remélem, hogy tényleg csak ennyi volt :)
2021. nov. 3. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok: én ma a saját nyálamba fulladtam majdnem bele, mert valahogy letüdőztem. :D Kavarog a légkör, ilyenkor tompább az agy, a reflexek! Ha nem érzékeli a valós helyzetet, nem megfelelően reagál! :D Aludd ki magad!
2021. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem :) Tényleg nem vagyok paranoiás, hipochonder, de ez annyira váratlanul ért, hogy muszáj voltam utánakérdezni :D
2021. nov. 3. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!