Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges-e hogy a férfi...

Lehetséges-e hogy a férfi nemiszerv allergiás a lactic acidot(tejsav) tartalmazó tusfurdokre?

Figyelt kérdés
Panaszok: hamlas, kipirosodas, viszketes, apróbb piros sebek a fityman, nehéz hatra húzás

2021. nov. 5. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeknek a tüneteknek más az oka.
2021. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném.


Már csak azért sem mert az általad leírt tünetek a bőrt érintik és ha a fitymádat borító bőr allergiás lenne erre, akkor máshol a testeden is tapasztalnod kellene hasonló tüneteket, mivel feltételezem nem csak a nemi szerved kented be vele és olyan meg nincs, hogy csak egy adott bőrterület érzékeny egy bizonyos anyagra, a többi nem.

2021. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább nemi betegségnek tűnik, nem allergiának. Irány a doki, mielőtt kibaszol a nőddel, és megfertőzöd..
2021. nov. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam erre, mert nem első alkalom hogy ez kijön. Viszont mindig pár nap alatt meggyógyul és semmi gond nincs vele utána. Eddig egy intim tusfurdot hasznaltam, amivel jo volt. Viszont most váltottam egy másikra amiben van tejsav és egyből kijött.
2021. nov. 6. 00:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
a tejsav nem csinál ilyet. Amúgy persze hogy kijön ha keresztbe.kasul fertőzitek egymást a csajoddal. Csak a nők szoktak rábaszni az ilyenre , nem a pasik, mert nem a csávó lesz meddő...
2021. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Óvszer használatával nem hinnem hogy keresztbe kasul fertőzzük egymást, de nagyon örülök hogy te mindent tudsz.
2021. nov. 6. 00:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer az kevés gombás fertőzésre, mert a szeméremtesteden is van.
2021. nov. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilván van annyi eszünk, hogy ha ilyen állapotban vagyok nem szeretkezunk.
2021. nov. 6. 01:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as Na és? Magától nem múlik el, kezelni kellene mindkettőtöket, hogy ne adogassátok oda-vissza.
2021. nov. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az megvan kérdező, hogy a tünetmentes, meg a gyógyult nem ugyanaz?
2021. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!