Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudok tenni ? Van okom...

Mit tudok tenni ? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

1 hete , 2-2 alkalommal a vérnyomásmérő ritmuszavart jelzett , nem volt panaszom semmi , de 2× sürgősségi , ekg jó , a héten kardiológus , ekg , 24 órás ekg , szív uh 3 hónapja volt, minden ok.

Nemrég lettem egy ssri gyógyszert , de ennek okán , és az rlvonási tünetek miatt , visszavettem.

Ma megint 2 jelzés , és másik mérő , tünet semmi , de van egy jó pár extrám.

Mi lehet ez ?



2021. nov. 6. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi , holteren volt sok pitvari extra és légzési ahritmia
2021. nov. 6. 23:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lehet ez? Hipochondria, szorongás, pánik. Ezzel nem a kardiológiára meg a sürgősségire kell rohangálni, hanem keresni egy jó pszichiátert.
2021. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek , főleg szorongás , de már jó fél éve tart , szerdára van pszichiáterhez időpontom , nagyon szorongok , teljesen roncs vagyok emiatt.
2021. nov. 6. 23:41
 4/4 anonim ***** válasza:

A ritmuszavar egy rossz dolog, de nem halálos, sőt, néha teljesen normális. Nekem 3 éve van, az elején a pánikrohamtól kezdve mindenem volt miatta. Nagyon félelmetes volt. Nekem nem csak gép jelezte, hanem éreztem is. Hónapokig nem bírtam rendesen aludni. Aztán szépen lassan agyban legyőztem ezt a démont, azóta észre sem veszem, amikor mellé üt a szívem (dupla ütés). Kardiológiára évente megyek, semmi baja a szívemnek.

Ez csak pszichés dolog, ha magadtól nem tudod legyőzni, akkor menni kell orvoshoz, aki majd kimossa belőled ezt a démont.

Ha felírnak Xanax-ot, vagy Frontin-t azzal csak óvatosan, mert a szorongásból könnyen gyógyszerfüggő is lehetsz.

2021. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!